Horoskop dzienny - 29 października (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 października. W końcu niedziela. Czy uda Ci się dzisiaj odpocząć i spędzić trochę czasu z bliskimi? Sprawdź swój horoskop dzienny i dowiedz się, co ciekawego może się wydarzyć.

Horoskop dzienny – Baran

Nie będziesz mieć dzisiaj zbyt wielu obowiązków na głowie. Spędź niedzielę na leniuchowaniu. Pooglądaj ciekawe filmy, sięgnij po nieprzeczytane jeszcze książki lub skup się na swoich pasjach. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Byk.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Osoby spod znaku Byka mają przed sobą udany dzień. Spędzisz trochę czasu ze swoją rodziną, zadbaj też o to, by udać się z bliskimi na krótki spacer. W niedzielę sprzyjać będzie Ci Koziorożec i Panna.  

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta mogą dzisiaj zupełnie stracić głowę dla pewnego Barana, który może mieć dla nich jakąś wyjątkową propozycję. Skoncentrujesz się wyłącznie na sprawach uczuciowych. Wieczór może upłynąć Ci w wyjątkowo romantycznym klimacie.

Horoskop dzienny – Rak

Osoby spod znaku Raka dadzą się porwać swojej kreatywności i powrócą do zajęć, które przez jakiś czas zaniedbywały. Zobaczysz, jak wiele radości może sprawić Ci coś, o czym zupełnie zapomniałaś/zapomniałeś. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Panna.

Horoskop dzienny – Lew

Osoby spod znaku Lwa mają przed sobą rodzinną niedzielę. Udaj się z bliskimi do kina, najlepiej na jakąś komedię lub zabawną animację, i trochę się rozerwij. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Wodnik i Koziorożec.

Horoskop dzienny – Panna

Osoby spod znaku Panny mogą nie być dzisiaj w najlepszym nastroju. Ktoś, za kim nie przepadasz, może zacząć bardzo Ci dogryzać. Niewykluczone, że pod wieczór zaczniesz uskarżać się na migrenę. Lepiej połóż się szybciej spać.

Horoskop dzienny – Waga

Panna może dzisiaj zaskoczyć Cię swoim poczuciem humoru. Może warto dać jej szansę? Niewykluczone, że wyniknie z tego coś dobrego. W tym dniu lepiej z niczym się nie spiesz, podejmuj decyzje na spokojnie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion może pożałować szaleństw z poprzedniego dnia. Będziesz w kiepskiej formie i zaczniesz uskarżać się na dolegliwości żołądkowe. Lepiej postaw dziś na lekkostrawne posiłki, zrezygnuj z kawy i słodzonych napojów. W tym dniu wspierać będzie Cię Wodnik.

Horoskop dzienny – Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca spędzą niedzielę w miłym towarzystwie. Przepisem na udane popołudnie okaże się wyjście do kina i dobrej restauracji. Wieczorem mogą dotrzeć do ciebie jakieś rewelacyjne wieści.

Horoskop dzienny – Koziorożec            

Koziorożec zabierze się za małe porządki i zacznie zastanawiać się nad wprowadzeniem jakichś drobnych zmian do swojego otoczenia. Możesz rozważać zrobienie przemeblowania lub wprowadzenia do mieszkania jakichś ciekawych dodatków, które sprawią, że wnętrze domu stanie się bardziej przytulne. Wieczór spędzisz pod kocem, oglądając dobry serial lub film.

Horoskop dzienny – Wodnik

Twój przyjaciel może dzisiaj mocno Cię zaskoczyć. Przygotuj się na ciekawe wieści, które sprawią, że spojrzysz na pewne sprawy inaczej niż dotychczas. W tym dniu będziesz mogła/mógł polegać na Skorpionie. Uważaj jednak na Barana, może próbować zaangażować Cię w robienie czegoś, na co wcale nie masz ochoty.

Horoskop dzienny – Ryby

Niedziela będzie dla Ryb dniem wprowadzania jakichś nowości. Przed Tobą ciekawy dzień, pełen zaskakujących kroków. Ktoś może mieć dla Ciebie ofertę, której nie powinnaś/powinieneś odrzucać. Sprzyjać będzie Ci Skorpion.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.