Horoskop dzienny - 13 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 sierpnia. Los bywa okrutny, czasem niesprawiedliwy, a niekiedy ma dla nas przyjemne niespodzianki. Jaki okaże się tym razem? Sprawdź koniecznie, co Cię czeka w tę sobotę.

Horoskop dzienny – Baran

Zdecydowaną większość czasu spędzisz dzisiaj na domowych obowiązkach. Nie znajdziesz nawet chwili, by usiąść i pomyśleć. W innych okolicznościach może byłoby Ci smutno, jednak brak możliwości zastanowienia się nad sytuacją odetnie Cię od niej emocjonalnie. To sprawi, że staniesz się silniejsza/silniejszy i zdołasz stawić czoła kolejnym przeciwnościom.

Zobacz wideo Droga Mleczna w trzech wymiarach

Horoskop dzienny – Byk

Choć dzień zacznie się leniwie, z czasem zaczniesz odczuwać pewien niedosyt. Właśnie dlatego koło południa zaczniesz się rozglądać za intrygującym sposobem na spędzenie reszty soboty. Może ktoś ze znajomych planuje jakiś wypad i zechce zabrać Cię ze sobą? Jeśli nie, sprawę może też załatwić samotny spacer lub kilka chwil w rodzinnym gronie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Sobota okaże się dla Ciebie dniem spokoju i stagnacji. Nie wydarzy się nic wartego zapamiętania, choć nie spotka Cię też nic przykrego. Dopiero wieczorem jakieś zdarzenie wywoła w Tobie wybuch entuzjazmu i rozbudzi dawno uśpiony optymizm.

Randka z chłopakiem na Dzień Chłopaka jest zawsze dobrym pomysłem. Zdjęcie ilustracyjneWieczny optymista a może niepoprawny romantyk? Sprawdź, co mówi o Tobie miesiąc urodzenia

Horoskop dzienny – Rak

Dziś postanowisz się trochę powylegiwać w łóżku. Nie musisz robić sobie z tego powodu wyrzutów - Tobie również potrzebny jest odpoczynek. Niewykluczone, że pretensje będą mieli domownicy. Nie przejmuj się tym jednak. Nie żyjesz tylko po to, by Cię wykorzystywać.

Horoskop dzienny – Lew

Choć ostatnio na nic nie miałaś/miałeś ochoty, niespodziewanie zapragniesz wyjść z domu. Postanowisz spotkać się w gronie znajomych lub wyjść na kawę czy drinka z przyjaciółką/przyjacielem. Niewykluczone jest również spontaniczne wyjście do kina.

Horoskop dzienny – Panna

Możliwe, że będziesz dzisiaj potrzebowała/potrzebował odreagować to, co działo się wczoraj. Tak naprawdę nie znajdziesz w sobie ochoty na nic konstruktywnego. Może usiądziesz przed telewizorem, znajdziesz jakiś film czy wciągniesz się w oglądanie intrygującego serialu. Wieczorem zdobędziesz się z kolei na lekturę książki lub sięgniesz po jakąś grę logiczną.

Horoskop dzienny – Waga

Za dużo ostatnio myślisz. Zastanawianie się nad tym, kto Ci najbardziej szkodzi, nie przyniesie żadnych rezultatów, zważywszy na to, że ostatnio to właśnie Ty jesteś wyjątkowo destrukcyjna/destrukcyjny – nie tylko dla innych, ale i dla siebie. Postaraj się uważnie przyjrzeć swoim działaniom i oceń, co takiego robisz nie tak, by więcej nie popełniać błędów.

Horoskop dzienny – Skorpion

Przez cały dzień będziesz wyczekiwać wieczoru. I istotnie, będzie na co czekać - spędzisz go ze swoją drugą połówką w wyjątkowo miłej atmosferze. To, czy wyjdziecie z domu, czy zdecydujecie się na domową randkę, zależy tylko od Was i Waszego nastroju.

Horoskop dzienny – Strzelec

Możesz się dzisiaj poczuć bardzo ważna/ważny, bo nagle znajdziesz się w centrum uwagi. Co ciekawe, nie zdołasz dojść do tego, dlaczego wszyscy zwracają na Ciebie uwagę. Możliwe, że sekret tkwi w tym, co zrobiłaś/zrobiłeś lub czego nie zrobiłaś/zrobiłeś. Pamiętaj jednak, że to nic złego.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś będzie Cię ciągnąć do spędzenia czasu w towarzystwie znajomych. Kiedy już wyjdziesz, poczujesz się jak ryba w wodzie. Staniesz się duszą towarzystwa, a otoczenie da Ci szybko znać, że jesteś mile widziana/widziany na tym wypadzie. To będzie jedna z najlepiej spędzonych sobót w ostatnim czasie.

Horoskop dzienny – Wodnik

W tę sobotę odwiedzi Cię osoba, której dawno nie widziałaś/widziałeś. Wizyta będzie niezapowiedziana, więc wywoła w Tobie spore zdziwienie. Razem spędzicie sporo czasu na bardzo przyjemnej rozmowie. Wieczorem uznasz, że odnowienie tego kontaktu było strzałem w dziesiątkę.

Te znaki zodiaku mają najgorszy charakter. Często trudno z nimi wytrzymaćTe znaki zodiaku mają najgorszy charakter

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś obowiązki zawodowe będziesz musiała/musiał niestety przenieść do domu. Nie ma innego wyjścia, by ze wszystkim się wyrobić i dobrze o tym wiesz. Poświęć się ten jeden jedyny raz i miej to z głowy. W kolejnym tygodniu na pewno będzie Ci lżej.

Więcej o: