Horoskop dzienny - 12 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 sierpnia. Co wydarzy się w najbliższych dniach? Czy los ponownie z Ciebie zakpi? Sprawdź, co przydarzy się w nadchodzący piątek i bądź gotowa/gotowy na wiele wyzwań!

Horoskop dzienny – Baran

Piątek nie okaże się dla Ciebie zbyt łaskawy. Możesz mieć wyjątkowego pecha nawet do rzeczy, które zwykle przychodziły Ci z łatwością. To na pewno spowoduje u Ciebie frustrację, która jeszcze silniej wpłynie na Twoją efektywność - w ten negatywny sposób. Postaraj się jakoś przetrwać do soboty. Wtedy będzie już lepiej.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Dziś trudno Ci będzie opanować skrajne emocje. Możesz na przykład odczuwać gniew związany z niesprawiedliwością, jaka Cię spotkała. Niewykluczone, że pewna osoba zrobi wiele, by utrudnić Ci życie. Nie martw się, z pewnością sobie poradzisz, nawet mimo wielu przeciwności.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W ten piątek czeka Cię ważna rywalizacja. Możliwe, że wiele poświęcisz, by osiągnąć zwycięstwo. Najważniejsze jednak, byś nie zapomniała/zapomniał o zdrowym rozsądku. Jeśli podejmiesz błędną decyzję, byle tylko być pierwszą/pierwszym, w ogólnym rozrachunku mocno sobie zaszkodzisz.

Najmilsze znaki zodiakuLudzie ich uwielbiają. Oto najmilsze znaki zodiaku

Horoskop dzienny – Rak

Czeka Cię dzień pełen wrażeń. Naładuj akumulatory, bo może Ci być potrzebna spora dawka energii, by podołać wszystkim zadaniom, jakie postawi na Twojej drodze los. Ktoś bliski sprawi Ci niespodziankę. Możliwe, że dzięki niej choć trochę przybliżysz się do spełnienia marzeń.

Horoskop dzienny – Lew

Przez cały dzień będziesz chodzić podminowana/podminowany. Jakiś wewnętrzny niepokój nie da Ci spokoju aż do późnych godzin wieczornych. Wtedy nadejdzie moment kulminacyjny, a Twoje emocje wybuchną. Należy tylko współczuć tym, którzy znajdą się w ich zasięgu.

Horoskop dzienny – Panna

Możliwe, że pewne wydarzenie nakłoni Cię do szukania sposobu na odreagowanie. Najprawdopodobniej zdecydujesz się na zakupy. Niezależnie od tego, czy kolejne rzeczy będą wpadać do Twojego wirtualnego koszyka, czy udasz się na rajd po sklepach, możesz szybko stracić nad tym kontrolę. Nie przesadzaj, bo niedługo pieniądze mogą Ci być potrzebne znacznie bardziej niż myślisz.

Horoskop dzienny – Waga

W Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, kto chętnie wysłuchuje zwierzeń innych, jednak nigdy niczego o sobie nie opowiada. Możliwe, że ma w tym jakiś cel lub zamierza wyciągnąć wrażliwe informacje. Uważaj w jego towarzystwie, by nie powiedzieć o kilka słów za dużo.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dzisiaj odrobinę się rozmarzysz. Wybiegniesz w przyszłość, zaczniesz planować, a także zastanawiać się nad wszystkimi "co by było, gdyby". To sprawi, że trudno Ci będzie powrócić do rzeczywistości i skupić się na codziennych obowiązkach. Nic dziwnego, że jeśli potrwa to dłużej, zacznie działać na nerwy osób z Twojego otoczenia.

Horoskop dzienny – Strzelec

W Twoim otoczeniu może w ten piątek panować bardzo nerwowa atmosfera. Kłótnie będą wybuchać  niesprowokowane, a agresja niektórych osób okaże się często nieuzasadniona. To Ty będziesz tą/tym, która/który będzie uspokajać resztę. Przygotuj się na to i uzbrój w cierpliwość, bo na pewno Ci się przyda.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W końcu odbijesz się od dna i uda Ci się jako tako zażegnać problemy finansowe. Piątek to również dobry dzień na inwestowanie, dlatego warto, byś spróbowała/spróbował zawalczyć o jakieś korzystne oferty. Może pora na wizytę w placówce Twojego banku?

Horoskop dzienny – Wodnik

Odniesiesz wrażenie, że wszyscy wokół Ciebie będą usiłowali sprowokować Cię do kłótni. Nie daj im satysfakcji i po prostu nie zwracaj uwagi na ich zaczepki. Rób swoje i nie przejmuj się zupełnie tym, co dzieje się wokół. Ważne, żebyś była/był na bieżąco ze swoimi obowiązkami.

Z tymi osobami nie sposób dojść do porozumienia. Najbardziej kłótliwe znaki zodiakuNajbardziej kłótliwe znaki zodiaku

Horoskop dzienny – Ryby

Ktoś bliski bardzo na Ciebie liczy. Nie zawiedź go, bo przez cały dzień będzie wyczekiwać Twojego powrotu. Udziel mu potrzebnego wsparcia, porozmawiaj z nim i razem rozwikłajcie palący problem. Może sytuacja wcale nie jest tak poważna, jak mu się wydaje, a Tobie uda się to udowodnić.

Więcej o: