Horoskop dzienny - 29 lipca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 lipca. Przyszłość stoi pod wielkim znakiem zapytania. Sprawdź koniecznie, co przyniesie Ci ten piątek i postaraj się zawalczyć o siebie, zgodnie z podanymi wskazówkami.

Horoskop dzienny – Baran

Dzisiejsza radość okaże się ogromnym zaskoczeniem. Szczególnie przyjemny będzie dla Ciebie wieczór. To on rozpocznie Twoją dobrą passę i pozwoli Ci uwierzyć w siebie. Nie daj sobie wmówić, że coś jest nie tak z Twoimi planami na przyszłość – rób to, co uważasz za słuszne i nie oglądaj się za siebie.

Horoskop dzienny – Byk

W piątek otrzymasz zaproszenie na pewną głośną imprezę towarzyską. Raczej nie będziesz planowała/planował się na niej pojawiać, bo zwykle nie interesują Cię takie rzeczy. Pewne osoby zrobią jednak wszystko, byś przyjęła/przyjął zaproszenie i tym razem jednak dobrze się bawiła/bawił.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś zostaniesz zmuszona/zmuszony do pracy ponad własne siły. Niestety, niewiele będziesz miała/miał powodu do protestu, bo skończy Ci się pole manewru. Lepiej nie próbuj kłótni, bo i to nie wyjdzie Ci na dobre. Postępuj za głosem serca.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Rak

Ten piątek będzie idealnym momentem na spotkania ze znajomymi, rodziną i przyjaciółmi. To dzięki nim poczujesz się ważna/ważny i doceniana/doceniany, a jednocześnie zaczniesz korzystać z życia. Nie bój się, że czar pryśnie – czasami po prostu każdy może liczyć na odrobinę szczęścia.

Horoskop dzienny – Lew

Pora zmienić wzór postępowania, bo niczego dobrego w ten sposób nie osiągniesz. Pora zmienić swoje nastawienie i dostosować działania do danej sytuacji. Pamiętaj, że nie możesz wiecznie zrzucać wszystkiego na innych, bo nie dość, że samodzielnie nic nie będziesz potrafić, to jeszcze ktoś może się w końcu zbuntować.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

Dziś powrócisz do swojej pasji, o której zdążyłaś/zdążyłeś już zapomnieć. Może odświeżysz sobie ogrodnictwo, czytanie albo powrócisz do sklejania jakichś modeli. To przyniesie Ci radość i na krótką chwilę zapomnisz o troskach. Oby tak dalej!

Horoskop dzienny – Waga

Ten dzień będzie bardzo intensywny, choć jednocześnie w pełni naładowany pozytywnymi emocjami. Zdołasz dzisiaj zrobić wiele rzeczy, o które nawet się nie podejrzewałaś/podejrzewałeś. Obowiązki pójdą Ci jak z płatka, a inni będą się z nimi bardzo męczyć. To wszystko może Cię mimowolnie wprowadzić w zły nastrój.

Horoskop dzienny – Skorpion

Zmęczenie da Ci się dzisiaj we znaki. To właśnie z tego powodu nie zdołasz świętować imprezowego rozpoczęcia tygodnia. W dodatku ktoś z Twojego otoczenia bardzo będzie chciał Cię namówić do dosyć złożonego przedsięwzięcia. Rozważ, czy na pewno powinnaś/powinieneś brać w nim udział.

Horoskop dzienny – Strzelec

Twój piątek będzie się składać z samych obowiązków, a to sprawi, że poczujesz silne znudzenie. Postaraj się lepiej zorganizować sobie swój czas, a może nie będzie tak źle. Łatwiej będzie też później, kiedy już przywykniesz do nadganiania zaległości. Postaraj się zrobić wszystko tak, by nie musieć liczyć na pomoc z zewnątrz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Twoje zdanie nagle przestanie mieć znaczenie. Wszyscy w Twoim otoczeniu będą robić to, co im się podoba, niekoniecznie uwzględniając Twoje potrzeby czy plany. Pora przypomnieć im, że też masz wpływ na poszczególne rzeczy.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś, mimo ogromnej afery, która wybuchnie, podejmiesz wszystkie wysiłki, by załagodzić konflikt. Będziesz świetnym mediatorem, załatwiającym sprawy dyplomatycznie. Pokojowe rozwiązanie z początku nie będzie wszystkim na rękę, ale ostatecznie zostanie docenione przez odpowiednie osoby.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryby

Pewna osoba postanowi Ci zrobić na złość bez wyraźnego powodu. Przez dłuższy czas będziesz się starała/starał dociec, jaki miała w tym cel. Popytasz znajomych, niektórych wykładowców i nic. W końcu staniecie twarzą w twarz i to pomoże w ustaleniu faktów. Wcześniej, póki nie będziesz ich znała/znał, po prostu się nie nakręcaj.

Więcej o: