Horoskop dzienny - 28 lipca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 lipca. Odgadywanie tego, co wydarzy się wkrótce, nigdy nie było łatwe. Z tego powodu sprawdź, co czeka Cię w ten czwartek, zanim podejmiesz jakiekolwiek wiążące decyzje.

Horoskop dzienny – Baran

To będzie bardzo pozytywny dzień. Ustabilizujesz pewne sprawy, doprowadzisz do końca pewne przedsięwzięcia, z którymi ostatnio bardzo mocno się szarpałaś/szarpałeś. Jednocześnie zakończysz konflikt, bo ten od dawna był Ci nie na rękę, tylko nie potrafiłaś/potrafiłeś się zdobyć na szczerą rozmowę z drugą stroną.

Horoskop dzienny – Byk

Czwartek przyniesie Ci odprężenie. Niespodziewanie w pełni się wyluzujesz, a to sprawi, że poczujesz się całkowicie zadowolona/zadowolony ze swojego dotychczasowego życia. Nawet kolejne porównania do kolegów, którzy zarabiają więcej, wypowiadane przez matkę, nie sprawią Ci przykrości i nie popsują Twojego wyśmienitego humoru.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Osoba, która jest Ci bardzo bliska, spróbuje dziś Ci udowodnić, że nie masz racji w pewnej ważnej kwestii. Z początku będziesz się o to denerwować, jednak z czasem docenisz szczerość tamtego kogoś. Możliwe, że dzięki niej uchronisz się przed jakimś znaczącym problemem.

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Rak

Praca będzie Ci się bardzo dłużyć, a siedzenie w miejscu doprowadzać do szału. Właśnie dlatego późne popołudnie spędzisz aktywnie. Może wybierzesz się na spacer lub skorzystasz z osiedlowej siłowni? Na pewno natomiast postawisz na towarzystwo znajomych.

Horoskop dzienny – Lew

Musisz dziś bardzo uważać na słowa, ponieważ ktoś postanowi wykorzystać każde Twoje zawahanie i niejasność, by pokrzyżować Twoje plany na przyszłość. Jednocześnie może też próbować Cię zdyskredytować w oczach innych. Nie wahaj się protestować i mów, co myślisz wraz z rozwojem sytuacji.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

Dziś będziesz zmuszona/zmuszony coś komuś wyjaśniać. Niestety, ta osoba okaże się niezwykle oporna na nowe informacje, które jej zaserwujesz. Nie denerwuj się jednak, bo tylko pogorszysz sprawę, ochładzając Wasze relacje, a te jeszcze Ci się przydadzą.

Horoskop dzienny – Waga

Instynkt bezbłędnie podpowie Ci, kogo i czego dzisiaj unikać. Dzięki temu nie doświadczysz żadnych przykrości, a znaczne problemy też jeszcze nie pojawią się na horyzoncie. Umiejętnie będziesz manewrować pomiędzy tym, co konieczne, a tym, co opłacalne.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś pora w końcu zadbać o siebie. Nie możesz wiecznie wszystkim ustępować i wykonywać każdej czynności zgodnie z potrzebami kogoś innego. Przyzwyczaiłaś/przyzwyczaiłeś wszystkich naokoło, że można Cię wykorzystywać w dowolnych sytuacjach, a Ty nigdy nie oczekujesz niczego w zamian. Pokaż im, że masz swoje zdanie i je również należy szanować. Nie bój się konsekwencji – jeśli ktoś się obrazi, nie był wart Twojej przyjaźni.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś skupisz się na swoich obowiązkach, choć inni z Twojego najbliższego otoczenia będą mieli z tym wyraźny problem. Zamiast zajmować się kwestiami towarzyskimi i dyskutować o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych, Ty spędzisz swoje godziny pracy tak, jak przystało na ideał pracownika. Nic dziwnego, że kolejnego dnia Ty będziesz już kończyć swój projekt, a inni dopiero zmagać się z pomysłem na jeden z nich.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Choć w pracy nie będziesz potrafiła/potrafił znaleźć dziś sobie miejsca, świetnie odnajdziesz się po powrocie z niej, w pracach domowych. Trochę posprzątasz, poukładasz swoje rzeczy, weźmiesz się za pielenie grządek przed domem lub, jeśli mieszkasz w bloku, zrobisz przegląd swoich roślin doniczkowych.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Dziś przed Tobą sporo wyzwań, których postanowisz się podjąć. Nie denerwuj się w razie, gdy coś Ci nie wyjdzie. Bądź wytrwała/wytrwały w swoich dążeniach, a w końcu osiągniesz sukces. Pamiętaj – do odważnych świat należy!

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Ryby

Ktoś wypowie dziś pod Twoim adresem bardzo nieprzyjemne słowa, które sprawią Ci przykrość. Niestety, nic nie poradzisz na nastawienie tej osoby względem Ciebie. Możliwe, że nieświadomie zrobiłaś/zrobiłeś coś, co jej się nie spodobało. Postaraj się to z nią przedyskutować. 

Więcej o: