Horoskop dzienny - 27 lipca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 27 lipca. Los nie zawsze łatwo przewidzieć. Przekonaj się, co przyszykował dla Ciebie na nadchodzącą środę i nie daj się zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie.

Horoskop dzienny – Baran

W końcu pozwolisz sobie na szczerość. Nie będziesz się oglądać na innych, tylko szczerze wyznasz, co Ci nie pasuje. Prawdopodobnie ktoś będzie tym zaskoczony, ale nie musisz się tym faktem przejmować. Po prostu bądź sobą – zobaczysz, jakie to fajne!

Horoskop dzienny – Byk

Postanowisz dziś rozliczyć się z pewną osobą, która ostatnio Ci podpadła. Powiesz jej dokładnie wszystko, co leży Ci na sercu, wcale nie owijając w bawełnę. Może to doprowadzić do rozwoju awantury, ale nie przejmiesz się tym zbyt mocno. Wreszcie poczujesz ulgę.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Szczęście nie jest Ci dzisiaj pisane. Ciężka atmosfera, jaka zapanuje w Twoim otoczeniu, też niczemu nie pomoże. Postaraj się zapanować nad emocjami, zwłaszcza tymi skrajnymi. W przeciwnym razie możesz sobie mocno zaszkodzić.

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje.Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny – Rak

Możliwe, że pewna osoba nie będzie zadowolona ze współpracy z Tobą. Co gorsza, nie ugryzie się w język, gdy dojdzie co do czego, a wyleje wszystkie swoje żale. Nie poczujesz się z tego powodu dotknięta/dotknięty, ale nieco Cię to zdenerwuje. Najprawdopodobniej postanowisz zrezygnować z tego przedsięwzięcia.

Horoskop dzienny – Lew

Obok Ciebie wybuchnie wielka kłótnia. Choć nie będziesz w nią bezpośrednio zaangażowana/zaangażowany, obie strony zaczną Cię nakłaniać do przeprowadzenia mediacji. Czy to jednak będzie miało jakiś sens? Musisz sama/sam zadecydować.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Panna

To świetny dzień na nadrabianie zaległości. Duża ilość energii, która dosłownie będzie Cię rozpierać, sprawi, że wszystko będzie szło Ci szybko i sprawnie. Wykorzystaj  ten moment, bo podobna szansa może się już ani razu nie powtórzyć.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś czeka Cię jakaś niezwykle pozytywna wiadomość. Będzie ona naprawdę przyjemna, zwłaszcza że w ogóle się jej nie spodziewasz. Pomyśl, czy naprawdę warto przez cały czas rozpamiętywać przeszłość. Może pora wreszcie zacząć patrzeć w przyszłość?

Horoskop dzienny – Skorpion

Podły nastrój będzie Ci towarzyszyć przez całą środę. Okaże się, że bliskie Ci osoby opowiedzą się po zupełnie innej stronie niż się spodziewałaś/spodziewałeś. To wytrąci Cię z równowagi, dlatego będziesz miała/miał poważny problem, by wykonać dziś wszystkie obowiązki.

Horoskop dzienny – Strzelec

Jest coś, na czym bardzo Ci zależy. Aby to osiągnąć, nie cofniesz się przed niczym. Możliwe, że inni będą zdziwieni Twoim postępowaniem, ale nie zrobi to na Tobie wrażenia. Każdy, kto zechce złamać Twój upór, spotka się z Twoją agresją.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Pewna rzecz, której dziś dokonasz, sprawi, że zyskasz respekt w oczach innych. Możliwe, że niejednokrotnie będzie się on mieszał z prawdziwym podziwem. Ta sytuacja może Cię trochę zbić z tropu, jednak Twoje ego poczuje się mile połechtane.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ktoś z Twojego otoczenia zrobi wszystko, żebyś nie osiągnęła/osiągnął swoich celów. Musisz się wyzwolić spod jego wpływu, bo inaczej wszelkie Twoje plany spełzną na niczym. Nie obawiaj się jego reakcji – on tylko dużo mówi.

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś będziesz odczuwać potworne zmęczenie spowodowane przedłużającym się konfliktem w pracy. Możliwe, że postanowisz dla świętego spokoju odpuścić. Rzeczywiście – może nie warto dłużej się spierać?

Więcej o: