Horoskop dzienny 15 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 15 czerwca. Środa oznacza, że weekend jest już coraz bliżej. Jak potoczy się ten dzień? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany muszą zrozumieć, że nie wszystko kręci się wokół Was i Waszych potrzeb. Ktoś przejmie dziś pierwsze skrzypce i Baran będzie musiał się z tym pogodzić. Czasami tak bywa. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś przekazywać swoją pracę komuś, kto ma przejąć po Was pałeczkę. Gwiazdy radzą nie oglądać się za siebie tylko odważnie pójść w stronę nowych projektów.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś chłonąć otaczającą przyrodę. Mała ucieczka w nieznane  w środku tygodnia to bardzo dobry pomysł. Bliźnięta będą dziś szukać wewnętrznego głosu, który powie Wam co dalej. 

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

 Horoskop dzienny - Rak

Rak zostanie dziś zarzucony pracą, ale wrodzony spryt sprawi, że podzielicie się swoimi obowiązkami z innymi. Koniec końców już w okolicach lunchu tematów zostanie zakończony. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew zechce dziś zadbać o siebie, nowa garderoba i zmiana uczesania sprawi, że Lew będzie dziś przyciągać spojrzenia. Dziś świat należy do Was, to jest ten czas. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zdobędą się na miły gest wobec kogoś, kto potajemnie się w Was kocha. Czy ta relacja może mieć przyszłość? Czas pokaże, warto być otwartym i z nadzieją wypatrywać niespodzianek od losu. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś skupione na sobie, czas zadać sobie kilka pytań, które będą miały kluczowe znaczenie dla Waszej przyszłości. Czas szybko płynie i Waga musi w końcu przejąć stery do własnego życia. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony czują, że tak dalej być nie może. Wszyscy wokół nie mogą Wam dyktować co macie robić. Skorpion musi chwilę odetchnąć i podjąć własną, najlepszą decyzję. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś pomiędzy młotem i kowadłem, ktoś zrozumiał dosłownie Wasze słowa i teraz niewinny żart odbija się Wam dużą czkawką. Czasami zanim powiecie kilka słów, warto je dokładnie przemyśleć. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś robić wszystko w pośpiechu, terminy będą Was dziś gonić nieubłaganie. Koziorożec odpocznie dopiero w okolicy kolacji, ale to będzie bardzo romantyczna chwila. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą pod wrażeniem tego, jak wszystko się układa. Marzenia Wodnika nabierają dziś realnych kształtów. Warto było czekać na tę chwilę. 

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje.Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby mówią wprost, gdy coś im nie pasuje. Taka postawa na początku może przysparzać Wam wrogów, ale finalnie macie wokół siebie tylko dobre dusze. Reszta trzyma się z daleka. 

Więcej o: