Horoskop dzienny 20 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 20 stycznia. Czwartek to konkretna obietnica weekendu. Jak potoczy się Twój koniec tygodnia? Czy Gwiazdy będą dziś dla Was łaskawe? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany lubią gdy sukces goni sukces, ale nie zawsze tak jest. Czasami nawet poste rozmowy i zadania zwyczajnie się nie kleją i tak będzie też dzisiaj. Najlepsza rada to przeczekać. 

Zobacz wideo Kinia wyznała, że nawiązała dobry kontakt ze zwierzętami

Horoskop dzienny - Byk

Byki wspominają dziś kogoś, kto kiedyś był Wam bliski, ale na własne życzenie wszystko zepsuliście. Czy Wasze ścieżki kiedyś przetną się ponownie? Jest na to duża szansa, czy Byk jest na to gotowy? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta kochają mieszać się tam, gdzie nie powinny. Już niedługo przyjdzie Wam niestety zapłacić te rachunki. Bliźnięta wypiją piwo, które nawarzyły. 

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny - Rak

Raki lubią mieć wszystko pod kontrolą, ale dziś jest ten dzień, aby trochę odpuścić. Pozwólcie dziś sobie na uśmiech i trochę luzu. Świat może chwilę poczekać, nic złego się z tego powodu nie stanie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy gdy tylko mogą zamiatają sprawy pod dywan. Jest tam już dużo niezałatwionych spraw, to nie jest rozwiązanie. Czasami warto spojrzeć prawdzie w oczy, nawet w pustym pokoju tylko przed sobą. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny kochają zmiany, dlatego właśnie teraz czujecie się jak ryba w wodzie. Jesteście otwarci na nowe, to Wasza największa zaleta, która już niedługo przełoży się na sukces finansowy. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś poddane ostrej ocenie i to będzie ten moment, kiedy powiecie dosyć. Dziś wyznaczycie komuś mocną granicę i odetchniecie z ulgą. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony chcą zjednać sobie ludzi, ale nie do końca wiecie jak się do tego zabrać. Najlepszy sposób to być sobą i wbrew pozorom nie jest to takie trudne. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce czują, że partner ma rację, ale jak zwykle trudno Wam się przyznać do błędu. Tymczasem taka chwili słabości może dużo zmienić na lepsze. Bez obaw czasami można pokazać ludzką stronę. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś bardzo zapracowane. Tuż przed weekendem chcecie dopiąć pewien ważny temat, o pomoc warto poprosić Bliźnięta, które wiszą Wam przysługę. Czas poprosić o pomoc, to jest ten moment. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zżera po cichu zazdrość i sami nie potraficie się do tego przyznać. Tymczasem widać to jak na dłoni, te emocje są normalne i nie ma się czego wstydzić. 

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby konsekwentnie dążą do celu, to co teraz zajmuje Wasze myśli, już wkrótce wróci do Was z nawiązką. W trudnych chwilach bądźcie dla siebie łaskawi, chwila relaksu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. 

Więcej o: