Horoskop dzienny 12 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 listopada. Piątek oznacza, że ten tydzień już się zakończył, można odetchnąć i ze spokojem przejść do swoich ulubionych zajęć. Czy coś stanie Ci na drodze? Sprawdź, co mówi horoskop.

Horoskop dzienny- Baran

Barany zaplanują dziś dłuższą podróż. Po drodze uda Wam się wiele przemyśleć, także to jak porozmawiać z kimś od kogo czujecie ostatnio złą energię. Gwiazdy podpowiadają, że czasami lepiej jest pójść w drugą stronę. 

Zobacz wideo Wpadka Jennifer Aniston. Reklamuje produkt, którego nie używa?

Horoskop dzienny- Byk

Byki spotkają dziś na swojej drodze dawną miłość, to będzie miłe spotkanie, ale nic poza tym się nie wydarzy. Każde z Was poszło już w swoją stronę, nie ma co liczyć na odgrzewane historie. Czas pójść do przodu z ciepłym pozdrowieniem. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta powiedzą dziś szczerze, co czują. Prawda jest taka, że samotność daje się Wam się we znaki. Nic na siłę, nikt nie lubi spotkań pod przymusem, zajmijcie się swoim życiem, a wszystko samo się ułoży.

Horoskop dzienny- Rak

Raki lubią mieć rację, ale nie tym razem. Gdy na kimś bardzo Wam zależy, potraficie usunąć się w cień. Tak jest dokładnie tym razem, miłość wisi w powietrzu. To będzie bardzo udany weekend. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy lubią błyszczeć, tymczasem aktualnie nikt nie patrzy, to największa kara dla Lwa. Los chce Was w ten sposób nauczyć pokory i jednocześnie chronić przed porażką. Czas na życiową lekcję. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny zaskoczą dziś nowym wizerunkiem. Na Wasz widok czyjeś serce zabije mocniej, tak zdobywa się uwagę na wyłączność. Inni mogliby się od Was uczyć. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi muszą pogodzić się z tym, że ktoś ma zupełnie inne plany na swoje życie. Nie możecie nikogo kontrolować, każdy jest kowalem swojego losu. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza dzisiaj. 

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony bywają męczące, ale też bardzo urocze. Warto wypracować jakiś kompromis. To już najwyższy czas, aby dorosnąć. W przeciwnym razie nikt nie będzie Was brał na poważnie. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce nie wiedzą czym ująć partnera, stare sztuczki przestały działać. Tymczasem teraz liczy się po prostu obecność, nie da się kupić uczucia. Musicie być tu i teraz. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce odbędą dziś ważne spotkanie, które odmieni Wasze życie. Coś zostanie w końcu jasno powiedziane i teraz będzie już tylko lepiej. Los właśnie się do Was uśmiecha. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki mają już dość uwag na temat własnego życia. Ktoś od lat jest Waszym języczkiem u wagi, czas powiedzieć dość i jasno wyznaczyć granice. Na swojej drodze nie potrzebujecie przewodnika. 

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby lubią zdobywać nowe szczyty, Wasza kreatywność jest teraz na najwyższym poziomie i nie cofniecie się przed niczym. To kluczowy moment, nie zmarnujcie ani jednej szansy.  

Więcej o:
Copyright © Agora SA