Horoskop dzienny - 8 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 października. Tydzień za chwilę się kończy, czas na małe podsumowanie. Sprawdź, czy na ostatniej prostej znajdziesz powód, by podziękować Gwiazdom.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany są bardzo racjonalne, także w kwestii uczuć. Zanim Wasze serce zabije mocniej. Dokładnie analizujecie sytuację. Ten piątek przyniesienie odpowiedź. 

Zobacz wideo Julia Kamińska skrytykowana za pokazanie biustu w akcji "Dekolt dla Białorusi". Komentuje: Mam do tego prawo. To świadome zagranie

Horoskop dzienny- Byk

Byki dobrze wiedzą, dlaczego aktualny związek się sypie, na horyzoncie pojawił się już ktoś nowy. Serce nie sługa, ale warto zacząć od szczerej rozmowy.

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta poczują dziś przypływ energii, tymczasem partner znowu zasiądzie na kanapie. Nuda wkrada się do Waszej relacji, ale nikt nie powie tego głośno. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny- Rak

Raki zaplanują dziś romantyczną kolację, która zakończy się wielką awanturą. Wybór jest prosty, od tej pory możecie pójść do przodu lub się rozstać. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy chcą, aby ktoś uwzględnił ich w negocjacjach. Tymczasem sami często łamiecie podstawowe zasady. Ktoś, kto został pominięty przy ostatniej rozmowie, teraz rozdaje karty. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny czeka dziś miła niespodzianka, odezwie się ktoś z dawnych lat. Wraz z pojawieniem się tej osoby zmieni się też Wasza sytuacja. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi zrozumieją dziś swoje błąd, gdy ktoś potraktuje je tak samo. Najlepszym rozwiązaniem będą szczere przeprosiny i wszystko będzie zapomniane. 

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony muszą nauczyć się taktu. Wasza szczerość często pakuje Was w kłopoty. Komuś może zrobić się przykro i to jest najlepszy argument za tym, aby nad sobą popracować. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce szykują się do epickiej imprezy. Tymczasem w domu wydarzy się coś, co sprawi, że docenicie swojego partnera. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce marzą o lepszej pracy. Warto spiąć się w sobie i zrobić wszystko, aby wasz pomysł wszedł w życie. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki zdobędą dziś pewną informację, która zatrzęsie ich małym światem. Gwiazdy chcą Wam przypomnieć, że aby coś ugrać, należy wyjść poza strefę komfortu.  

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby będą dziś jak ognia unikać wszelkich sporów. Nie będzie to łatwe, ale na koniec dnia czeka na Was nagroda. Niech, chociaż wszystko, co złe dzieje się poza akwenem ryb.

Więcej o: