Horoskop dzienny - 7 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 października. Czwartek będzie ostrym zakrętem tuż przed weekendem, a może poprowadzi Cię łagodną ścieżką? Sprawdź, co szykują dla Ciebie Gwiazdy.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany otrzymają dziś zaskakujące zaproszenie. Ktoś, kto od dawna pojawia się w waszych myślach sam przejmie inicjatywę. Czy ta znajomość przerodzi się w coś poważnego? Czas pokaże, Gwiazdy radzą dokładnie obserwować sytuację. 

Zobacz wideo Dlaczego Małgorzata Socha nie przyjęła nazwiska po mężu?

Horoskop dzienny- Byk

Byki coraz częściej gdy patrzą w oczy partnera nie widzą dawnej iskry. Być może potrzeba Wam odrobinę rozrywki, a może czas na małe podsumowanie za i przeciw. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta lubią udzielać rad i decydować o cudzym losie. Zamiast przyjaciół ta cecha zjednuje Wam coraz więcej wrogów. Warto o tym pomyśleć. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny- Rak

Raki nie są w stanie nabrać dystansu do obecnej sytuacji. Potrzeba Wam spojrzenia z zewnątrz, warto poprosić o radę kogoś, kto zawsze Wam dobrze życzy. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy muszą dziś usłyszeć, że pomimo wszystko ktoś tam daleko dobrze im życzy. Możecie spać spokojnie, wszystko poukładać się po Waszej myśli. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny są na dobrej drodze do odzyskania pewności siebie, którą kiedyś ktoś im zabrał. Podniesiona garda może nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale podniesiona głowa już tak. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi próbują dziś znaleźć rozwiązanie problemu, który towarzyszy im już od dłuższego czasu. Gwiazdy chcą Wam przypomnieć, że czasami warto poprosić o pomoc okazywanie słabości świadczy o dużej sile.

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony będą dziś brylować w towarzystwie, po pierwszych smutkach nie ma już śladu. Wszystko potoczy się po Waszej myśli, czas wszystko zmienia, w trudnych chwilach warto o tym pamiętać.  

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce zechcą dziś zapomnieć o całym świecie. Piętrzące się problemy zaczynają Was przytłaczać. Gwiazdy chcą Was zapewnić, że to marzenie można spełnić, ale należy działać systematycznie i przy pomocy specjalistów. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce wyrzucą dziś z siebie coś, co zatruwało im duszę od dawna. Ktoś przekroczy nieprzekraczalną granicę i rozpęta się prawdziwa burza. Wieczorem otrzymacie wiadomość z przeprosinami i będzie po sprawie.  

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki do południa nie podniosą dziś wzroku znad komputera. Podczas gdy praca pochłonie Was bez reszty, ktoś będzie próbował poprawić Wam humor, za sprawą kawy i małego co nieco. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby otrzymają dziś ważną wiadomość, na którą czekają od dłuższego czasu. Ktoś wyda pozytywną opinię w sprawie, której poświęcacie każdą wolną chwilę. To dobry znak, teraz wszystko pójdzie z górki. 

Więcej o: