Horoskop dzienny - 15 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 15 września. Środa to mały piątek, koniec tygodnia majaczy już na horyzoncie. Sprawdź, co masz zapisane w gwiazdach. Być może to właśnie dziś spełnią się wszystkie Twoje marzenia.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany poczują dziś spadek sił, nie można być cały czas w gotowości. Czasami trzeba chwilę odpocząć. Leniwa środa to idealny czas. 

Zobacz wideo Chris Cugowski o słowach Dudy, „że młodzi lekceważą muzykę Krawczyka"

Horoskop dzienny- Byk

Byki zatęsknią dziś za prawdziwym uczuciem. Aktualny związek ma się dobrze, ale nie ma mowy o fajerwerkach. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta poczują się dziś zlekceważone. Ktoś ciągle przekłada termin wydarzenia, na którym bardzo Wam zależy. Czas przejąć sprawy w swoje ręce.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny- Rak

Raki otrzymają dziś miły podarunek. Komuś na Was bardzo zależy. Wieczorem niespodziewana wiadomość wyprowadzi Raka z równowagi. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy będą dziś czekać na wyniki egzaminu lub testu. Miło będzie przejść na kolejny etap i raczej możecie być tego pewni. Wysoki wynik to doskonała nagroda. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny zrozumieją dziś, że muszą działać nieszablonowo. Wszystkie standardowe możliwości się skończyły, czas na własną inwencję. Nikt tak jak Panna nie zadba o pozytywne zakończenie sprawy, na której wszystkim zależy. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi starają się trzymać z daleka od rodzinnych kłótni, ale zwaśnione strony ciągle stawiają was pośrodku. Ostra rozmowa powinna zakończyć ten problem. 

Horoskop dzienny- Skorpion

Skorpiony wchodzą w każde nowe środowisko jak w masło. To bardzo ważna cecha, która zjednuje Wam przyjaciół. Tak będzie też dzisiaj. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelec postawi dzisiaj na aktywność fizyczną. Bieganie lub długi spacer po lesie będzie najlepszym wyborem.

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce lubią mieć przy sobie bliskich, przez co ich towarzystwo bywa przytłaczające. Warto czasem wziąć pod uwagę terminarze bliższych i dalszych krewnych. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki przywrócą dziś kogoś do pionu, nikt nie ma monopolu na to jak powinno się postępować w danej sytuacji. Czas ustawić sprawy po Waszej myśli.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby zrozumieją dziś, że to czas na konkretne działanie, problem w tym, że partner dalej buja w obłokach, ale koniec końców razem uda Wam się osiągnąć wymarzony cel. Marzenia są od tego, aby je spełniać.

Więcej o: