Horoskop dzienny - 14 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 czerwca. Co przyniesie nowy tydzień? Sprawdź jakie niespodzianki gwiazdy przyszykowały dla Ciebie tuż po niedzieli.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany po powrocie do pracy zastaną całą listę spraw na już na teraz. Współpracownicy przyzwyczaili się do tego, że wszystkie trudniejsze zadania deleguje się na Wasze biurko. Czas na nowe porządki, dziel i rządź. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki dojdą do wniosku, że nie tak miało wyglądać Wasze życie. Młodzieńcze ambicje zastąpiła proza życia, która właśnie teraz uciska Was jak nigdy. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś planować wyjazd do rodziny. Ktoś poprosi Was o pomoc, a Wy nie będziecie w stanie odmówić. Wizyta przebiegnie w miłej atmosferze, ale Bliźnięta muszą pamiętać o wypoczynku. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś cierpliwie znosić kolejne aluzje ze strony natrętnego adoratora. Konkretna rozmowa powinna pomóc rozwiązać ten problem, warto działać, zanim całkiem puszczą Wam nerwy i powiecie o kilka słów za dużo. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy powoli aklimatyzują się w nowej sytuacji. Gwiazdy chcą Wam przypomnieć o tym, że jedyne czego możecie być pewni to tego, że życie zmienia się nieustannie.

Horoskop dzienny - Panna

Panny zobaczą dziś pełny obraz sytuacji. Ktoś, kto obiecywał Wam złote góry, okłamuje kilka osób. Im szybciej wyplączecie się z tej podwójnej sytuacji, tym lepiej. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi nie uczą się na błędach, plotkowanie w miejscu pracy nie jest dobrym pomysłem. Do kogoś już wkrótce dotrze informacja, spreparowana przez Wagę. Wyjdzie z tego totalna awantura, której można było uniknąć. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony spędzą dziś miły dzień na zakupach, nowa garderoba doda Wam sił. Będziecie emanować mocną energią, obok której nie da się przejść obojętnie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zrozumieją dziś, że konflikty i kłótnie to droga donikąd. Nic tak nie burzy spokoju jak wieczne pretensje. Czas dorosnąć. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce otrzymają dziś miły podarunek, który sprawi, że wrócą Wam wszystkie siły. To, co jeszcze wczoraj wydawało się niemożliwe, dzisiaj nabiera nowego znaczenia, przyszłość rysuje się w kolorowych barwach. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki podpiszą dziś umowę, która na zawsze odmieni Wasze życie. Zapamiętajcie tę datę, od dziś będzie już tylko lepiej. Wszystko układa się według planu, nareszcie będziecie mogli trochę zwolnić i odpocząć. 

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby potrafią wiele znieść, ale nie jawne działanie na Waszą szkodę. Niektórzy potrzebują czasem przypomnienia, co zawdzięczają Rybom i jak będą funkcjonować bez nich. 

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział, jak dba o formę. Dieta? Nic z tych rzeczy!
Więcej o: