Horoskop dzienny - 7 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 czerwca. Nowy tydzień już puka do drzwi, sprawdź, czy w poniedziałek gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą zaskoczone nagłą zmianą obowiązków, od poniedziałku czeka Was małe przetasowanie, ale nie ma się czego obawiać. Koniec końców chodzi o pewien projekt, którym może zająć się tylko Baran i trzeba go odciążyć. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś spacerować po krawędzi domysłów partnera. Najlepsze jest to, że Byki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że złość drugiej strony jest całkowicie uzasadniona. Ta podwójna gra może wkrótce zakończyć Wasz związek. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta czeka dzisiaj miła niespodzianka, nagły przypływ gotówki diametralnie zmieni Wasze plany i przyśpieszy zmiany, o których marzycie od dawna. 

Dzieci indygo - sprawdź, czy twoje dziecko posiada takie cechy.Dzieci indygo - kim są i jak je rozpoznać? Rozwiąż TEST, który powie, czy ta cecha dotyczy twojego dziecka

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka dziś nagły wyjazd, który nie do końca jest po Waszej myśli. Finalnie ta wycieczka bardzo Wam się opłaci, czeka Was spotkanie z kimś, kto zna się na biznesie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, dzisiaj życie może Was trochę zaskoczyć, ale postarajcie się nie panikować tylko poddać się nagłym zmianom i popłynąć z prądem. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś całe w skowronkach, poważne plany wiszą w powietrzu. Gwiazdy radzą ze spokojem patrzeć w przyszłość, gdy zdarza się prawdziwa miłość, nie trzeba czekać. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi otrzymają dziś ważne zadanie, które będzie idealnie wpisane w Wasze umiejętności. Gwiazdy chcą Wam dodać odwagi, wszystko potoczy się po Waszej myśli. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony wiedzą jak kalkulować, nawet w miłości. Ktoś, komu wydaje się, że ma po drugiej stronie naiwną i delikatną istotę, bardzo się zdziwi. Skorpiony potrafią doskonale ocenić cudze intencje. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś blisko miłości, Gwiazdy mówią o uczuciach zarówno w związku jak i rodzicielskich. Cały dzień będzie kręcił się wokół wyższych uczuć i ta wibracja Was uskrzydli. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zrozumieją dziś starą prawdę: Umiesz liczyć, licz na siebie. Nikt poza Koziorożcem nie rozwiąże jego problemów, w Waszej sytuacji nie pomoże ani rodzina, ani przyjaciele. Siłę należy czerpać ze środka. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki nie będą dziś mogły znaleźć sobie miejsca, ani w pracy, ani w domu. Tylko długi spacer na łonie natury może tutaj pomóc. Z czasem wszystko ładnie "wskoczy" na swoje miejsce, ale na ten moment chaos jest wpisany w Wasze życie tu i teraz. 

Kiedy będzie koniec świataKiedy będzie koniec świata? Poznaj najpopularniejsze teorie na ten temat

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zrozumieją dziś, że kluczem do poprawnych relacji z otoczeniem jest bezpieczny dystans. Stare powiedzenie mówi, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Nie można jednak wszystkich swoich spraw powierzać drugiej stronie, to jedyna droga do braku rozczarowań. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział, jak dba o formę. Dieta? Nic z tych rzeczy!
Więcej o: