Horoskop dzienny - 4 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 kwietnia. Czy święta wielkanocne będą w tym roku udane? Sprawdź, jak spędzisz świąteczny poranek i dalszy ciąg dnia.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś bardzo uważać, aby nikogo nie urazić. To, co kiedyś wydawało się oczywiste, teraz już takie nie jest. Zdrowy dystans to najlepsze rozwiązanie na rodzinne spotkania. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki czeka trudne spotkanie z kimś, kogo na co dzień nie ma już w Waszym życiu. To, czy uda Wam się zachować pozory zależy tylko od dobrych intencji po obydwu stronach. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś wsłuchiwać się w historię bliższej i dalszej rodziny, dawno niewidziani krewni przyniosą ze sobą wiele radości. Zapowiada się udany dzień. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Rak

Raki lubią mieć wszystko pod kontrolą, ten dzień jednak potoczy się inaczej niż zwykle. Wszystko, co do tej pory wydawało Wam się ważne, przestanie mieć znaczenie. Najważniejsza jest rodzina. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy spędzą dziś dzień w podróży, wykorzystacie ten czas na przemyślenia. Już niedługo Wasze życie poukłada się na nowo, czas wszystko dokładnie zaplanować. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś pełne podziwu dla kogoś, kto bardzo się postarał. Dzięki temu dzień potoczy się w miłej atmosferze, będzie też bardzo smacznie i kolorowo. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi powoli zaczynają przygotowania do wielkiego startu, już za chwilę Wasze życie zawodowe ulegnie diametralnej zmianie i nie będziecie w stanie o tym zapomnieć, nawet przy rodzinnym stole. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony poczują się trochę osaczone, zaproszenie na święta od potencjalnego partnera okaże się dla Was zbyt dużym krokiem. Warto mówić otwarcie o swoich oczekiwaniach i problemach. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś kontrolować sytuację, ktoś dostanie od Was przysłowiowego pstryczka w nos. Brak taktu goście muszą zostawić u siebie w domu. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś analizować sytuację w której aktualnie przyszło Wam funkcjonować. Nic nie działa lepiej niż tradycyjna lista plusów i minusów. Wszystko można jakoś poukładać, wystarczy spróbować. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś niewzruszone, ktoś do ostatniej chwili będzie chciał mieć wpływ na Waszą decyzję, ale tym razem znajdziecie w sobie tyle siły, aby stanowczo odmówić. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby lubią jak wszystko układa się po Waszej myśli, taki będzie ten dzień. Biada temu, kto spróbuje zakłócić jego porządek. Partner będzie stał na straży Waszego dobrego samopoczucia, tak że nic złego nie powinno się wydarzyć. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak sama obcina włosy w pełnię księżyca