Horoskop dzienny - 29 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 marca. Szczęście czy pech? Na co możesz liczyć w ten poniedziałek? Dowiedz się, na co powinnaś/powinieneś uważać i zachowaj czujność, bo los bywa przewrotny.

Horoskop dzienny – Baran

Dzisiaj zrobi Ci się wyjątkowo przykro, bo odniesiesz wrażenie, że nikt, absolutnie nikt nie jest w stanie Cię zrozumieć. Pamiętaj jednak, że to stan przejściowy i Twoje problemy nie będą trwały wiecznie. Zrelaksuj się, pobądź trochę sama/sam, a na pewno zrobi Ci się lepiej. Nie ingeruj w kolejne wydarzenia, nawet jeśli nie są Ci one do końca na rękę.

Horoskop dzienny – Byk

Ten tydzień zacznie się od nieoczekiwanego prezentu. Co więcej, zrobi Ci go osoba, której w życiu o to nie podejrzewasz. Zastanów się, jak możesz jej się odwdzięczyć, ponieważ wcale nie miała takiego obowiązku, a jednak sprawiła Ci przyjemność. Przyjrzyj się uważnie swojemu związkowi, bo niewykluczone, że coś zaczęło się między Wami psuć. Szczera rozmowa jest najważniejsza – nie zapominaj o tym.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Poniedziałek nakłoni Cię do rozmyślań nad stanem swojego zdrowia i kondycji. Nagle poczujesz ogromną potrzebę zrobienia czegoś ze swoim ciałem, a także odnalezienia środka, który pomógłby Ci z kiepskim samopoczuciem. Najważniejsza jest jednak zdrowa dieta – postaraj się o nią zadbać, a sporo może się zmienić.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Rak

Praca może się wydać dzisiaj Rakom szczególnie męcząca. Nie będziesz się potrafiła/potrafił pozbierać do wykonywania obowiązków, dlatego lepiej odpuść sobie wszystkie ważniejsze sprawy, by ich nie zepsuć. Po pracy odpocznij, spędź miło czas z Partnerem/Partnerką, bo tylko to pomoże Ci się w pełni zrelaksować i zapomnieć.

Horoskop dzienny – Lew

Lwy będą musiały być dzisiaj dzielne, bo nadejdzie ten moment, w którym będą musiały się pogodzić z odejściem czegoś lub kogoś, na kim bardzo im zależało. Nie popadaj jednak w rozpacz, bo to niestety niewiele pomoże. Przed Tobą szereg trudnych decyzji, nad którymi będziesz sobie łamać głowę praktycznie cały dzień. Nie wahaj się pozbyć ze swojego otoczenia ludzi dwulicowych, lubiących działać na dwa fronty.

Horoskop dzienny – Panna

Energia tego poniedziałku przyćmi wszystko i porządnie Cię zaskoczy. Będziesz miała/miał sto pomysłów na minutę i przynajmniej znaczna część spośród nich okaże się naprawdę niezła. Twoją kreatywność doceni najbliższe otoczenie, choć także ci, którzy do tej pory trzymali się z daleka. Zdziwisz się, bo nagle znajdziesz się w samym centrum uwagi, co może Cię nieco przytłoczyć. Korzystaj z szansy, by pokazać się innym z jak najlepszej strony.

Horoskop dzienny – Waga

Dzisiaj postanowisz być wyjątkowo ugodowa/ugodowy i tym samym spojrzysz przychylniej na propozycje innych, których do tej pory nie akceptowałaś/akceptowałeś. Przemyślisz wszystko jeszcze raz, analizując każde możliwe wyjście. Odczujesz, że Twoje otoczenie naprawdę to docenia. Pod wieczór Twoim światem zawładnie najbliższa Ci osoba i zignorujesz wszystko, co jej nie dotyczy.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pora na rozstanie z miejscem, z którym dobrze się zżyłaś/zżyłeś, ale w którym nie byłaś/byłeś dostatecznie szanowana/szanowany. Niewykluczone, że pozostawienie go za sobą, mimo ogromnego sentymentu, popchnie Cię naprzód, pozwalając realizować kolejne marzenia. Zbiegi okoliczności, których doświadczysz, mogą zachwiać Twoją równowagą. Nie poddawaj się i trzymaj emocje na wodzy, choć może to być dość trudno.

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelce będą w ten poniedziałek niezwykle pomysłowe. Co więcej, znajdą sobie kogoś, kto pomoże im je zrealizować. Nie wszystkie okażą się oczywiście strzałem w dziesiątkę, ale jeden przyciągnie uwagę kogoś, na kim Ci zależy, a kogo, jak ostatnio wiesz, nie miałaś/miałeś śmiałości samodzielnie zaczepić i skłonić do rozmowy.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Na horyzoncie rysują się poważne problemy finansowe. Lepiej sprawdź swoje środki pieniężne, bo może ich być znacznie mniej, niż Ci się wydaje. Działaj rozważnie, bez pośpiechu, by nikt nie miał Ci czego zarzucić. Postaraj się skontaktować z osobami, z którymi dawno już nie rozmawiałaś/rozmawiałeś i rozważyć współpracę z nimi. Niewykluczone, że bardzo Ci pomogą.

Horoskop dzienny – Wodnik

Najwyższy czas, by spojrzeć na zastaną rzeczywistość pod nieco innym kątem. Nagle spostrzeżesz, jak wiele Cię omijało i zrozumiesz, że popełniałaś/popełniałeś mnóstwo błędów. Choć innym możesz się wydawać dzisiaj nieco marudny, nie przejmuj się. Najważniejsze, ze wreszcie znalazłaś/znalazłeś rozwiązanie sprawy, która nurtuje Cię od tak dawna.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny – Ryby

Uważaj, bo w ten poniedziałek będziesz wyczulona/wyczulony na to, co mówią inni. Niestety, z tego powodu bardzo łatwo będzie Cię zranić. Postaraj się nie przejmować i nie denerwować, bo Twoja frustracja może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych spięć. Niewykluczone, że będziesz usiłowała/usiłował zerwać przyjaźń, trwającą już od lat, bez żadnego konkretnego powodu. Jeśli się nie powstrzymasz, możesz tego bardzo żałować.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Bezczelny control freak? Maciej Dąbrowski o swoich wadach i zaletach [Lista Plotka]