Horoskop dzienny - 7 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 marca. Co przyniosą ci gwiazdy w tę niedzielę? Czy uda ci się odpocząć, czy obowiązki wezmą górę?

Horoskop dzienny - Baran

Twój odpoczynek jak zwykle nie może trwać zbyt długo. Dziś od rana rozpierać będzie cię energia do działania. Wykorzystaj swój potencjał i chęci, aby zrobić coś dla siebie. Pamiętaj, że samokształcenie potrafi dać wiele satysfakcji.

Horoskop dzienny - Byk

Poranek będzie dla ciebie ciężki ze względu na dolegliwości układu pokarmowego. Zatrucie będzie dawało się we znaki przez kilka godzin, ale po południu wrócisz do normalnego funkcjonowania. Pamiętaj, aby pić dużo wody. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niedzielne lenistwo udzieli się Bliźniętom. Jednak nie potrwa to długo. Przyjemna aura skusi cię i wybierzesz się na spacer, który od dawna planujesz. Wieczorem szykuje się randka z partnerem - dobry film i wino w sam raz na niedzielny wieczór we dwoje.

Runy - co to jest?Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny - Rak

Dzień upływał będzie Rakom spokojnie do momentu, gdy przypomną sobie o zadaniu, które powinny wykonać już dawno, ale przez nieuwagę o nim zapomniały. Nie popadaj jednak w panikę - tylko metodyczne działanie pozwoli ci opanować sytuację.

Horoskop dzienny - Lew

Dziś poczujesz przypływ pozytywnej energii. Być może będzie to związane z tym, że odezwie się do ciebie twój bliski przyjaciel, z którym dawno nie miałeś kontaktu. To pozwoli ci przypomnieć sobie stare, dobre czasy i natchnie cię siłą do działania. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny dziś powinny odpuścić sobie wszystkie ważne rzeczy, gdyż ewidentnie nie jest to ich dzień. Czego się nie dotkniesz wszystko będzie wypadać ci z rąk. Brak skupienia pomoże ci opanować chwila relaksu - spróbuj się wyciszyć i skoncentrować wyłącznie na sobie.

Horoskop dzienny - Waga

Jeśli myślisz, że niedziela będzie spokojna i pozwoli ci na odpoczynek, to niestety się mylisz. Choroba bliskiej osoby (dziecka/partnera) spowoduje, że spędzisz ten dzień w rozjazdach między lekarzami a aptekami. Na szczęście po południu sytuacja się unormuje i resztę dnia spędzisz spokojnie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Koniecznie pamiętaj o załatwieniu wszystkich domowych spraw. Bardzo zaniedbałeś ostatnio swoje cztery kąty, dlatego czas najwyższy zabrać się za generalne porządki. Wolna niedziela jest dobrą okazją do nadrobienia zaległości.

Horoskop dzienny - Strzelec

Pomyśl o tym, co ostatnio w twoim życiu wydarzyło się przyjemnego. Ciężko wskazać ci taką sytuację? Weź wreszcie sprawy we własne ręce i zadbaj o to, by miło i produktywnie spędzić niedzielny poranek i popołudnie. Wieczorem zorganizuj sobie domowe spa.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zazwyczaj ty pomagasz innym, dziś sam będziesz takiej pomocy potrzebować. Nie wahaj się prosić o wsparcie bliskie ci osoby. Dzięki nim szybciej i zdecydowanie łatwiej uda się przezwyciężyć trudną sytuację, w której się znalazłeś.

Horoskop dzienny - Wodnik

Gdyby czas mógł stanąć, na pewno zrobiłby to dla ciebie. Jesteś ciągle zajęty i nie masz chwili, aby zastanowić się nad swoim życiem i potrzebami. Musisz powiedzieć stop i zwolnić. Poświęć chwilę na refleksję, a przekonasz się, że twój tryb życia wcale cię nie satysfakcjonuje. 

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje.Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny - Ryby

Niedziela upłynie Rybom pod znakiem upragnionego spokoju i lenistwa. Pośpią sobie dłużej, a ich poranek przeciągnie się do południa, które spędzą w piżamie z książką w ręku. Wieczorem możliwe wyjście na miasto za namową bliskiego znajomego. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja