Horoskop dzienny - 9 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 9 marca. Czy gwiazdy będą dziś dla Ciebie łaskawe? Może to właśnie we wtorek spotkasz miłość swojego życia lub wpadniesz na genialny pomysł na biznes. Sprawdź, co przyniesie przyszłość.

Horoskop dzienny – Baran

Barany zaczną coraz częściej dystansować się od otoczenia, wszyscy wokół mają poukładane życie, tymczasem u Was wieczne podróże i niewiadoma. Może to już czas na odważny krok do przodu? Ktoś czeka na właśnie taką decyzję z Waszej strony. 

Horoskop dzienny – Byk

Byki będą dziś marzyć o chwili wolnego, od rana Wasze życie pędzi tak, że ledwo co znalazła się chwila na kawę. Ze spotkania na spotkanie- na szczęście ten maraton skończy się około południa. Dzień skończy się ważną rozmową na szczycie, która odmieni codzienność Byka. 

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś szykować niespodziankę dla bliskiej osoby, to co kiedyś było ponad Wasze możliwości, dziś właśnie się spełnia. Plany i marzenia Bliźniąt nabierają realnych kształtów, uśmiech będzie towarzyszył Wam do późnego wieczora. 

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Rak

Raki po odważnej decyzji podejmą konkretne kroki. Być może czeka Was zmiana miejsca zamieszkania lub nawet przeprowadzka do innego miasta. Czas pokaże, która opcja zwycięży najważniejsze to być razem, reszta się ułoży. 

Horoskop dzienny – Lew

Lwom uda się powrócić dziś na rodzinne tory, słowa wypowiedziane pod wpływem emocji zostaną Wam wybaczone, ale cierpliwość bliskich Wam osób jest już naprawdę na najniższym poziomie. W ramach przeprosin warto urządzić kameralne spotkanie i wszystko wyjaśnić. 

Horoskop dzienny – Panna

Panny powinny spojrzeć prawdzie w oczy. Osoba, o której śnicie po nocach zwyczajnie Was zwodzi i nie ma co liczyć na głębsze uczucie. Zamiast tracić czas na przelotne miłostki, gwiazdy radzą Wam przejąć ster i odzyskać klucz do własnego serca. Gdy pojawi się ktoś naprawdę wyjątkowy, będziecie gotowi. 

Horoskop dzienny – Waga

Wagi będą dziś realizować swoje pasje, plany przez lata odkładane na półkę teraz mogą zabłysnąć pełnym blaskiem. Kto wie może pasja stanie się Waszym nowym źródłem dochodu, czas pokaże. Zdecydowanie warto spróbować, kiedy jak nie teraz! 

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpiony poczują się wreszcie bezpiecznie, to co ostatnio zajmowało Wasze myśli, teraz odejdzie w zapomnienie. Jak zwykle macie duże wsparcie w bliskich i od teraz wszystko będzie już dobrze. Czas na całkiem nowy rozdział w Waszym życiu. Nie musicie się niczego obawiać. 

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelce to doskonali rozgrywający, dzięki niezwykłej intuicji jesteście w stanie być zawsze kilka kroków przed wszystkimi. Kwestie zawodowe macie totalnie pod kontrolą teraz czas na sprawy prywatne. Pewien bardzo ważny projekt zaprząta Wasze myśli i już teraz potrzebuje bardzo dużo uwagi. 

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożce szybko poradzą sobie dziś z pracą, już około 13 Wasze myśli pobiegną w stronę spraw prywatnych. Coś nie daje Wam spokoju od dłuższego czasu, ale spokojnie ta sprawa okaże się naprawdę błaha i nie ma się czym martwić. 

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodniki czeka dziś miły dzień na zakupach, już dawno nie mieliście takiego popołudnia. Czas na wiosenną metamorfozę, garderoba Wodnika czeka na koło ratunkowe. O pomoc poproście Rybę to znak, który wyróżnia najlepszy gust. 

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Ryby 

Ryby będą dziś planować pierwsze kroki w nowym przedsięwzięciu, nad którym pracujecie już od jakiegoś czasu. Teraz wszystko nabiera realnych kształtów i już za chwilę z dumą będzie podziwiać efekty. Gratulacje należą się Wam osobiście, gdyby nie upór i zaangażowanie Ryb wszystko to nie doszłoby do skutku. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej