Horoskop dzienny - 6 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 marca. Sobota to dla wielu osób pracowity dzień. Kto wejdzie w nią z dobrą energią, a komu nie będą sprzyjać gwiazdy?

Horoskop dzienny - Baran

Weekend to będzie dla ciebie wreszcie czas wytchnienia. Staraj się wykorzystać to maksymalnie. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na odpoczynek jest aktywność na świeżym powietrzu. Zabierz najbliższych i cieszcie się wspólnie pierwszymi oznakami wiosny.

Horoskop dzienny - Byk

Pracowita sobota to dla ciebie nie pierwszyzna. I choć nie chodzi o obowiązki zawodowe tylko domowe to wieczorem będziesz czuć się równie wyczerpany co po dniu w biurze. Pamiętaj by choć chwilę poświęcić na własne przyjemności.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Myślisz, że kłopoty są już za tobą? Niestety jeszcze nie. Dziś od rana wszystko będzie szło jak po grudzie. Zaplanowane zadania będziesz musiał przełożyć ze względu na niespodziewaną awarię. Postaraj się jednak podejść do tego ze spokojem. 

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Rak

Mało kto jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi. Dziś jednak uda się to bliskiej ci osobie. Choć twoja złość będzie sięgać zenitu, postaraj się tego nie okazywać. Nie warto przez błahostki doprowadzać do poważnego konfliktu.

Horoskop dzienny - Lew

Sobota to dla ciebie dobry czas na leniuchowanie. Zapomnij o wszystkim, co cię trapi i męczy i pozwól sobie na spędzenie dnia pod kołdrą, z dobrą herbatą w ręku i serialem w telewizorze. Taki reset przyda ci się przed kolejnym pracowitym tygodniem. 

Horoskop dzienny - Panna

Dziś zaskoczą cię niespodziewane odwiedziny bliskiej osoby. Dzięki temu cały twój plan na sobotę ulegnie przeorganizowaniu, jednak w ostatecznym rozrachunku będziesz bardzo szczęśliwy z takiego obrotu sytuacji. 

Horoskop dzienny - Waga

Zwykle zapominasz, że weekend jest czasem kiedy należy odciąć się od spraw codziennych i skupić na rodzinie. Tym razem jednak uda ci się ta sztuka i zaplanujesz wyjątkowo ciekawe atrakcje dla najbliższych. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Każdy Skorpion potrzebuje odrobiny lenistwa, jednak nie ty. Bezczynność pogrąża cię w marazmie, dlatego nawet w dniu wolnym zorganizujesz sobie mnóstwo zadań, które pochłoną cię bez reszty. Z pracy wyciągnie cię dopiero telefon od przyjaciela.

Horoskop dzienny - Strzelec

Twoje plany na dzisiejszy dzień legną w gruzach gdy dotrze do ciebie smutna informacja. Bliska ci osoba natychmiast będzie potrzebować twojego wsparcia i pomocy. Pamiętaj, że ty zawsze mogłeś na nią liczyć, nie możesz więc zostawić jej z problemami.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dla Koziorożców sobota zapowiada się spokojnie, bez większych fajerwerków. Do połowy dnia wywiążesz się z prac domowych, a po południu możesz już skupić się wyłącznie na sobie. Wykorzystaj ten czas na samodoskonalenie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

To dobry dzień na rozpoczęcie duchowej przemiany. Od jakiegoś czasu tematy metafizyczne są ci bardzo bliskie, jednak dotąd podchodziłeś do nich z umiarkowanym sceptycyzmem. Najwyższy czas jednak przekuć zdobytą wiedzę w czyn i wdrożyć ją w życie

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości?Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny - Ryby

Spokojne popołudnie szykuje się dla Ryb, które mocno odczuwają osłabienie związane ze zmianą pór roku. Warto wybrać się na spacer, by dotlenić organizm. Wysiłek związany z marszem pozytywnie wpłynie nie tylko na mięśnie, ale też na psychikę. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Najdziwniejsze zadania gwiazd w Kole Plotka