Horoskop dzienny - 8 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 8 marca. Zastanawiasz się, jak będzie wyglądał ten tydzień? Być może czeka Cię miła niespodzianka, a może podróż w nieznane? Sprawdź, co przepowiada dla Ciebie horoskop.

Horoskop dzienny – Baran

Barany w poniedziałek wejdą z impetem. Od rana będziecie brylować w każdej rozmowie i na każdym zebraniu. Życie zawodowe ten znak ma pod kontrolą, a co słychać w uczuciach? Już niedługo ktoś zawróci Wam w głowie, bacznie obserwujcie rozwój sytuacji z Panną. 

Horoskop dzienny – Byk

Byki nie mogą zapomnieć o tym co było, ciągłe powroty do przeszłości nie pozwalają Wam na normalną pracę i życie tu i teraz. Kiedyś podjęta decyzja teraz trochę Was uwiera, czy da się dogonić stare uczucie? Czas wyjaśni wszystko. 

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś pomagać bliskim, ktoś nagle zadzwoni do Was z prośbą i nie będziecie w stanie odmówić. Po południu wszystko się poukłada i będziecie mogli skupić się na swoich sprawach. To, co Was goni to termin w urzędzie, nie można tego przegapić. 

Talizman na szczęście - który wybrać?Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny – Rak

Raki czeka udany dzień w towarzystwie ukochanej osoby, to co ostatnio Was poróżniło, odejdzie w niepamięć. Czas na snucie planów na przyszłość, może tego dnia padnie jedno kluczowe pytanie, na które Raki czekają od dawna. 

Horoskop dzienny – Lew

Lwy będą dziś naprawiać relacje rodzinne, Wasza tendencja do myślenia tylko o sobie wystawia Wam teraz wysoki rachunek. Lew może i jest królem dżungli, ale pełnej innych zwierząt. Wieczorem czeka Was obowiązkowy telefon, którego nie można już odkładać na później. 

Horoskop dzienny – Panna

Panny będą czekać na ważny telefon, Wasza obsesja na punkcie nowo poznanej osoby niedługo stanie się niemożliwa do ukrycia. Czy takie uczucie ''na siłę'' może skończyć się czymś dobrym? Zdecydowanie nie, nie można kochać za dwoje. 

Horoskop dzienny – Waga

Wagi mogą wreszcie odetchnąć z ulgą, udało Wam się przekazać zakres obowiązków i teraz czas na zasłużony wypoczynek. Chociaż do lata jeszcze daleko Wagi już teraz spędzają każdą wolną chwilę na łonie natury i cieszą się tym, co jeszcze przed nimi. 

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpiony były ostatnio gotowe zrezygnować z marzeń, na szczęście Wasz upór i ambicja okazały się zbyt silne. Finalne uda Wam się pogodzić wszystkie obowiązki, wszystko potoczy się po Waszej myśli. 

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelce po intensywnej zimie teraz mogą trochę odpocząć, będą liczyć się tylko chwile spędzone z rodziną. Czas na wakacyjne plany i podróże odłożone na później. Warto w tym wszystkim docenić partnera, który wspierał Was ostatnio na każdym kroku. To prawdziwe szczęście mieć obok siebie osobę, która kocha i rozumie. 

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożce czeka dziś mały powrót do rzeczywistości, po rodzinnym weekendzie wpadniecie w sam środek obowiązków. Do południa uda Wam się pozałatwiać wszystkie ważne sprawy, o pomoc poproście Raka. Wieczór przyniesie chwilę ukojenia przy ulubionym serialu

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodniki będą dziś trochę rozbite, Wasze życie ostatnio toczy się na zakręcie. Praca, rodzina i liczne inne obowiązki sprawiają, że Wodniki czują się przytłoczone. Dobrym pomysłem będą wakacje, tu i teraz już za chwilę. 

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Ryby 

Ryby będą dziś wypoczywać, tryb Waszej pracy zahacza często o weekend, dlatego poniedziałki wcale nie są takie straszne. Wszystko ułoży się po Waszej myśli i cały dzień będzie punkt po punkcie realizował plany Ryb. Wbrew pozorom to znak, który lubi mieć wszystko pod kontrolą. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Sobowtór Roksany Węgiel w "The Voice Kids"