• Link został skopiowany

"Barwy Szczęścia" odcinek 2392 - co dziś się wydarzy?

"Barwy Szczęścia": Sergiusz nie jest zachwycony nową posadą. Emocje w sprawie rozwodowej Radka. Co jeszcze słychać u bohaterów serialu?
Barwy Szczęścia
barwyszczescia.vod.pl

"Barwy Szczęścia" nie zwalniają tempa. Dzisiejszy odcinek zaskoczy fanów niewesołymi emocjami. Sergiusz, który niedawno zaczął nową pracę, przekona się, że nie jest to zajęcie w stu procentach uczciwe i moralne. Nawiązując współpracę z Hieronimem Bondą początkowo był entuzjastycznie nastawiony do nowych wyzwań zawodowych, jednak teraz ma wątpliwości. Powoli zacznie odkrywać ciemne strony tej pracy. Okaże się bowiem, że umowa współpracy nie jest dla niego zbyt korzystna. Będzie musiał egzekwować długi od ludzi, którzy zaciągnęli szybkie pożyczki. To mu się nie spodoba.

"Barwy Szczęścia" - ciekawe znalezisko Tolka

Irena sceptycznie podchodzi do pomysłu Tolka z szukaniem skarbów. Ten jednak nie ulega namowom i postanawia przeszukiwać działki w okolicy z wykrywaczem metalu. Szybko okazuje się, że trafia na ciekawe znalezisko. Jednak potrzebna mu będzie pomoc przyjaciela Stefana. Czy panowie trafią na skarb?

W poprzednim odcinku Tolkowi udało się już wykopać stare monety. Mimo to przyjaciele – Stefan i Waleria nie okazali entuzjazmu wobec jego nowego hobby. Mężczyzna liczy jednak, że tym razem czeka go o wiele większe i lepsze znalezisko. Uda mu się wykopać tajemniczą skrzynię. Czy jej zawartość zachwyci bohaterów?

Dziś (23.02.2021) na antenie TVP2 zostanie wyemitowany 2392. odcinek. Emisja serialu trwa od poniedziałku do czwartku o 20:10.

Zobacz wideo Oni odeszli z "Barw Szczęścia"
Więcej o: