Horoskop dzienny - 24 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 24 stycznia. Jesteś ciekawa/ciekawy, czy gwiazdy Ci dziś sprzyjają? Popatrz, co zgotuje Ci los i bądź gotowy na szereg nowych wyzwań.

Horoskop dzienny – Baran

Dzisiaj większość dnia spędzisz… w kuchni. Co więcej, zrobisz to z własnej, nieprzymuszonej woli. Będziesz czarować i próbować nowych rzeczy i choć nie wszystko pójdzie tak, jak sobie założysz, rodzina na pewno to doceni. Wieczorem znajdziesz moment na zasłużony odpoczynek, a bliscy wynagrodzą Ci trud włożony w przygotowywanie wspaniałych przysmaków.

Horoskop dzienny – Byk

Po raz kolejny przejmiesz obowiązki pozostałych domowników, choć robisz to ustawicznie od jakiegoś czasu, a oni nawet Ci nie dziękują. Zastanów się, czy warto robić wszystko pod innych, zwłaszcza że jesteś wykorzystywana/wykorzystywany przy każdej sposobności. Zdecyduj się raczej na relaks, odłóż sprzątanie na inny dzień, a potem poświęć czas na odpoczynek. Rodzinie może to być nie w smak, ale jakoś to zaakceptują.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Coś, co dręczyło Cię od dłuższego czasu, wreszcie stanie się w pełni namacalne. Zapragniesz gwałtownych, natychmiastowych zmian i nikt ani nic nie będzie Cię w stanie odciągnąć od drastycznych planów, których wcielanie zaczniesz od razu. Niewykluczone, że w ten sposób uda Ci się zacząć wspaniały, zupełnie nowy rozdział swojego życia.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Rak

Dziś nie będzie Ci łatwo. Prawdopodobnie zostaniesz rzucona/rzucony w sam środek konfliktu i chcąc nie chcąc, będziesz musiała/musiał opowiedzieć się po jednej ze stron. Może się to też wiązać z ustaleniem zupełnie nowych priorytetów, co może pomóc Ci przetrwać trudny okres.

Horoskop dzienny – Lew

Ta niedziela powinna zostać poświęcona na przyjemności. Odłóż na bok obowiązki i zobowiązania do pracy, którym chciałabyś/chciałbyś się poświęcić w ferworze nadrabiania zaległości. Pozwól, by Twój mózg wreszcie się zresetował, skoro nieustannie zmuszasz go do ciężkiej pracy. Zaangażuj się w swoje życie prywatne, daj odczuć swojej drugiej połówce, że naprawdę przy niej jesteś. To na pewno mocno Was zbliży.

Horoskop dzienny – Panna

Ten dzień uświadomi Ci, że przed Tobą sporo pracy nad sobą. Nagle ważne staną się dla Ciebie kwestie zdrowia i wyglądu. Usiądziesz więc i zaczniesz planować odpowiednią dietę. W ćwiczeniach z kolei może Ci pomóc zaufana osoba, na którą zawsze możesz liczyć. Wspólnie na pewno osiągniecie zakładane cele.

Horoskop dzienny – Waga

Dzisiaj Twoja podzielność uwagi wyjątkowo się nie sprawdzi. Staraj się więc raczej robić tylko jedną rzecz naraz, by nie doprowadzić do błędów powstałych w wyniku niedbałości czy nieostrożności. Nie poświęcaj się dzisiaj żadnym poważniejszym pracom. Wszystko, co zaczniesz, nie zostanie ukończone, bo niestety nie starczy Ci zapału. W dodatku możesz doprowadzić niechcący do kłótni z którymś z domowników.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pora na kontakt z tymi osobami, które mają na Ciebie pozytywny wpływ, a których dawno już nie widziałaś/widziałeś. Nie angażuj się jednak w rozmowy ze znajomymi wysysającymi z Ciebie ustawicznie energię. Ta niedziela nie jest po to, aby się męczyć, ale odpocząć, korzystając z możliwości podyskutowania na ciekawe tematy.

Horoskop dzienny – Strzelec

Pierwszy raz od bardzo dawna wszystko ułoży się dokładnie tak, jakbyś chciała/chciał. Pojawią się też korzystne wiadomości, które wprowadzą Cię w jeszcze lepszy nastrój. Mimo wszystko, w związku z nimi odczujesz pewien niepokój, a ten sprawi, że zawahasz się, rozważając ich prawdziwość. Na pewno nie działaj pochopnie, bo to, co dzieje się wokół Ciebie, wymaga gruntownego przemyślenia.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Najdzie Cię dzisiaj ochota na analizowanie swoich ostatnich osiągnięć. Będziesz w tym bardzo skrupulatna/skrupulatny i nie przeoczysz żadnego szczegółu. Miej oczy dookoła głowy, bo ktoś, kto Cię odwiedzi (a będzie to raczej niezapowiedziana wizyta), może próbować Cię oszukać, choć sprawi wrażenie osoby, której na Tobie bardzo zależy. Pamiętaj jednak, że lepsze będzie rozczarowanie niż późniejsze wygrzebywanie się z kolejnych tarapatów, w które może Cię wpędzić ten niby-przyjaciel.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pierwszy raz od bardzo dawna zaczniesz tryskać szczerym optymizmem. Niespodziewanie znajdziesz to, czego tak długo szukałaś/szukałeś. Co więcej, potwierdzą się Twoje przypuszczenia odnośnie pewnej bardzo istotnej dla Ciebie sprawy, a to wprawi Cię w jeszcze lepszy nastrój. Na koniec dnia będziesz bardzo zadowolona/zadowolony i zaplanujesz coś, co będziesz mogła robić wspólnie z rodziną, a co na pewno spodoba się wszystkim jej członkom.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Ryby

Choć od dawna nie miałaś/miałeś na to czasu, w końcu wrócisz do czytania. Niewykluczone, że spędzisz niemal cały dzień z książką w ręce. Wieczorem będziesz się starała/starał zaangażować do rozmowy o literaturze swoją drugą połówkę. Niewykluczone, że dzięki rozpoczętej dyskusji, także ona sięgnie po coś do przeczytania.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz: Moje suknie ślubne czekają na synowe