Horoskop dzienny - 19 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 19 stycznia. Co przydarzy Ci się tego dnia? Sprawdź koniecznie, czy warto liczyć na szczęście, czy raczej uważać na przeciwności losu.

Horoskop dzienny – Baran

Twoje emocje, nawet te najbardziej tłumione, dojdą dziś do głosu. Musisz uważać, by zdobyć się na dystans do pewnych spraw, ponieważ w przeciwnym razie możesz nieświadomie wyrządzić krzywdę nie tylko sobie, ale i komuś ze swoich bliskich. Jednocześnie nie bój się prosić innych o radę – jeśli będziesz miała/miał gorszą chwilę, w ten wtorek na pewno świetnie Cię zrozumieją. Staraj się jednak być uprzejma/uprzejmy, by nikogo nie urazić, nawet jeśli dopadnie Cię wyjątkowo kiepski humor.

Horoskop dzienny – Byk

Za pośrednictwem pracy uda Ci się zawrzeć nową znajomość, która pomoże Ci w rozwoju kariery, a jednocześnie stanie się dla Ciebie ogromnym wsparciem. Niewykluczone, że ten ktoś zaproponuje Ci korzystne zmiany, jednak nim podejmiesz ostateczną decyzję, koniecznie poproś o radę kogoś, komu ufasz. Nie rzucaj się na głęboką wodę, bo to może być dla Ciebie bardzo zgubne.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Przed Tobą trudny wybór. Sytuacja zmusi Cię do decyzji, która wpłynie na szereg rzeczy w Twoim życiu, a od wielu z nich będzie zależała także Twoja przyszłość (ta bliższa, jak i ta bardziej odległa). Choć dziś może Cię dopaść kryzys, przetrwasz go, a nawet wyjdziesz z kłopotów obronną ręką. Pamiętaj, że nie możesz ciągle chować się za innymi – pora docenić swoją wartość i zrobić dokładnie to, na co Cię stać.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

Od dawna dostrzegasz, że coś w Twoim życiu nie gra, a monotonia daje Ci się we znaki. W ten wtorek zapragniesz jednak coś zmienić i zaczniesz się zastanawiać, jak tego dokonać. Twoim głównym celem będzie poprawa samopoczucia, choć na myśl przyjdzie Ci też podreperowanie sytuacji materialnej. Nie możesz jednak poprzestać na samym planowaniu, bo to nie pozwoli Ci ruszyć z miejsca. Rozpocznij działanie i nie wymyślaj sobie problemów, których nie ma.

Horoskop dzienny – Lew

Czeka Cię wtorek pełen wrażeń. Dużo będzie się działo, a Ty, ku swojemu zdziwieniu, nadążysz bez trudu za lawiną zdarzeń. Rozglądaj się uważnie, bo ktoś, kto bardzo chce Cię poznać, czai się gdzieś w pobliżu, tylko nie ma odwagi, by wykonać pierwszy krok. Kontroluj też to, co robisz, ponieważ pochopne decyzje mogą ściągnąć na Ciebie same nieszczęścia.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś od rana będą Ci dokuczały stawy. Możesz też uskarżać się na ogólne odrętwienie, zmęczenie i czuć się strasznie połamana/połamany. Czy dostrzegłaś/dostrzegłeś już, że to, co kiedyś przychodziło Ci każdego z dnia z łatwością, teraz stanowi dla Ciebie spory wysiłek? Jeśli tak, postaw wreszcie na aktywny wypoczynek po pracy. Pomyśl o ćwiczeniach w domowym zaciszu lub wybierz się na spacer – on także pomoże wyrobić Twoją kondycję.

Horoskop dzienny – Waga

Możesz odnieść wrażenie, że czas przecieka Ci między palcami. Z tego powodu nie bierz na siebie żadnych dodatkowych zadań i nie obarczaj się obowiązkami, które powinien wykonać ktoś inny. Nie możesz się cofać, skoro udało Ci się ostatnio poczynić tyle nowych odkryć i mocno się rozwinąć. Jeśli jednak odczujesz dotkliwie skutki zmęczenia, zrelaksuj się wieczorem przy ulubionej książce czy filmie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Od rana będziesz tryskać optymizmem. Po wielu trudnych dniach uda Ci się odzyskać równowagę i odnaleźć spokój, którego tak bardzo potrzebowałaś/potrzebowałeś. Polepszy się także Twoje ogólne samopoczucie. Co więcej, może się okazać, że ktoś całkiem niespodziewanie zawróci Ci w głowie, niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy żyjesz w związku.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś okaże się, że to, nad czym z takim zaangażowaniem pracowałaś/pracowałeś, odniosło skutek, a Tobie przyniosło spore korzyści finansowe, których pozazdroszczą Ci wszyscy, którzy krytykowali Twój zapał. Jednocześnie Twoje osiągnięcia dostrzeże przełożony i zaproponuje Ci pracę nad kolejnym, zajmującym, a zarazem bardzo rozwijającym zadaniem.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dzisiejszego dnia powinnaś/powinieneś się koniecznie uważnie przyjrzeć swojej pracy. Czy to, co robisz, sprawia Ci satysfakcję? Jeśli wydaje Ci się, że od pewnego czasu stoisz w miejscu, nie powstrzymuj się i rozpocznij poszukiwania czegoś nowego. Dzięki temu unikniesz monotonii i wzbogacisz się wewnętrznie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Trzymaj się dzisiaj z dala od wszelkich inwestycji, bo możesz na nich bardzo źle wyjść. Co więcej, towarzyszyć Ci może niepewność, która wprowadzi niepokój do Twojego życia. Niewykluczone, że będziesz miała/miał problem, by poradzić sobie ze swoimi emocjami. To prawdopodobnie doprowadzi do utarczki z partnerem/partnerką.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Ryby

Twój humor stanie się dziś zaraźliwy dla innych. Uda Ci się pocieszyć niejedną osobę, która niezbyt dobrze zaczęła swój dzień. Wiele z Twoich znajomych zobaczy Twoją drugą twarz, której dotąd nigdy nie mieli okazji oglądać.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Blanka Lipińska na Malediwach