Horoskop dzienny - 17 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 17 stycznia. Czy czeka Cię dzisiaj pozytywne wydarzenie, a może musisz zachować szczególną ostrożność? Sprawdź, jak zakończy się dla Ciebie ten tydzień.

Horoskop dzienny - Baran

Barany otrzymają dziś zaproszenie na rodzinny obiad, po oficjalnej części może paść nietypowa prośba, czy Barany powinny się zgodzić? Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto porozmawiać na ten temat z partnerem, tajemnice w związku wróżą kłopoty. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki mogą być zaskoczone, że ich misterny plan się nie powiódł. Jak widać, nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki i nie ma sensu dalej próbować. Niedzielę warto przeznaczyć na rozmyślania, już niedługo znowu zaświeci dla Was słońce. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta będą składać dziś wszystkie elementy układanki, nagle wszystko stanie się jasne i decyzje partnera przestaną być dla Was tajemnicą. Czy warto sobie wszystko wyjaśniać? To zależy od Was, czasami milczeniem jest złotem. 

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny - Rak

Raki zechcą dziś porozmawiać z kimś z rodziny, która zawsze okazywała Wam wsparcie. Niedzielne spotkanie poprawi Wam humor i sprawi, że ponownie będziecie patrzeć na świat przez różowe okulary. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy czeka dziś zasłużony wypoczynek, wczoraj udało Wam się doprowadzić wszystkie domowe sprawy do końca. Spacer, długa kąpiel, ulubiony serial lub książka to jest to, co Lwy lubią najbardziej.  

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś leczyć ból głowy, miano króla/królowej imprezy jak zwykle przypadło Wam w udziale, ale poranki bywają ciężkie. Zimny prysznic i spacer na łonie natury przywróci Was do życia skuteczniej niż kawa. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą zadowolone z efektów swojej pracy, zaoszczędzone pieniądze przydadzą Wam się już niedługo. Kto wie, może to niepozorne hobby już wkrótce zamieni się w stały dochód, Wagi są znane z licznych talentów. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zostały ugodzone strzałą amora, obiekt Waszych zainteresowań odwzajemnia Wasze uczucie i ta znajomość może okazać się tą najważniejszą. Nie musicie się spieszyć, prawdziwa miłość jest cierpliwa. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś w doskonałym humorze, czas z najbliższą rodziną jest na wagę złota, warto odłożyć telefon i budować wspaniałe wspomnienia. To od Was zależy czy rodzina będzie blisko, czy każdy zajmie się swoimi sprawami. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wezmą się dziś w garść, generalne porządki w życiu zaczną się od szafy. Warto pozbyć się wszystkiego, co zbędne po to, aby zrobić przestrzeń, na to co przyniesie przyszłość. Gwiazdy szykują dla Was liczne niespodzianki, tak że już czas na porządki. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki kochają błogą ciszę, tym razem jednak czeka Was najazd dalszej rodziny, która zdecydowanie poprawi Wam humor i sprawi, że będzie Wam lżej na duszy. Ta niedziela nie będzie cicha, ale za to bardzo wesoła.

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś od rana szykować się na ważne spotkanie, sprawy zawodowe Ryb często zahaczają o weekend, nie każdy to rozumie, ale pieniądze w życiu dają przede wszystkim wolność, z tym argumentem nie ma dyskusji. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo W teledysku do piosenki "Słowa" zagrał przypadkowy plażowicz. Myślał, że nikt tego nie będzie oglądał