Horoskop dzienny - 5 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 grudnia. Jak potoczy się ten weekned? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie na sobotę.

Horoskop dzienny - Baran

Barany zaczną dziś poszukiwania źródła dodatkowego dochodu, ekstra pieniądze przydadzą Wam się zwłaszcza po Nowym Roku. Zamiast przeglądać wciąż te same ogłoszenia osoby spod znaku Barana powinny wrócić do korzeni, zawsze najwięcej można zarobić na własnym hobby, to droga, którą śmiało możecie podążać. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki są często zmuszane do udziału w spotkaniach, na które nie mają ochoty, kolejny weekend u teściów sprawi, że postawicie sprawy jasno, czas dla siebie zwłaszcza przy intensywnej pracy jest czymś naturalnym i jeśli partner tego nie rozumie, nie jest tą właściwą osobą. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta zapragną realizować się artystycznie, wiersze chowane do szuflady, szkice, własnoręcznie szyte obrusy, galeria zdjęć- to wszystko zacznie wołać o uwagę. Nie słuchajcie fałszywych doradców, tylko róbcie swoje, to najlepsza rada na ten weekend. 

Pierścień Atlantów - co to jest i jakie ma znaczenie?Pierścień Atlantów - poznaj znaczenie i zagrożenia

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą cieszyć się swoim domem, miło jest czasem po prostu poleniuchować. Nie wszystko musi być zawsze dopięte na ostatni guzik i nie zawsze trzeba przyjmować tabuny gości. Cisza to jest to, czego Wam teraz najbardziej potrzeba. Łapcie każdą chwilę na relaks, przyszły tydzień zapowiada się intensywnie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy wrócą dziś wspomnieniami do przeszłości, kiedy miały mnóstwo czasu dla siebie. Zamiast wybuchać gniewem, lepiej wyjść na długi spacer po to, aby wreszcie poukładać myśli. Czas sam na sam ze sobą sprawi, że będzie Wam łatwiej podołać licznym obowiązkom, które nie mają końca. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaproszą dziś grupę przyjaciół na kameralny seans, będzie to dobra okazja do mini podróży do przeszłości. To, co było już nie wróci, dlatego warto codziennie od nowa budować nowe wspomnienia. Być blisko najbliższych to największa nagroda. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi po pracowitym tygodniu zapragną odpocząć, tymczasem partner ma w planach intensywny rajd po sklepach. Kompromis to zawsze najlepsze rozwiązanie, wieczorem będziecie mogli w spokoju zasiąść na kanapie i zapomnieć o świecie.  

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś dzwonić do przyjaciół, zatęsknicie za dawnym życiem. Czy warto odezwać się też do tej jednej jedynej osoby, z którą kiedyś łączyło Was coś zdecydowanie więcej niż przyjaźń? Najpierw warto zrobić mały rekonesans, żeby przypadkiem nie przemeblować komuś życia. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce otrzymają pozytywną decyzję w sprawie, na której od dawna Wam zależy. Być może w końcu otrzymacie oczekiwaną zgodę w sprawie nieruchomości lub kredytu. Ostrożność to Wasze drugie imię, także spokojnie wszystko potoczy się zgodnie z planem, nie ma się o co martwić. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś stawiać na swoim, partner może być zaskoczony, ale koniec końców zaakceptuje nowe warunki. To zmieni dynamikę w Waszym związku, tym razem zmiany oznaczają coś pozytywnego. Każda relacja przechodzi przez kolejne etapy, to naturalna kolej rzeczy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki w końcu odzyskają spokój, musicie tylko pamiętać, aby swoim zachowaniem nie narażać swoich bliskich. To bardzo ważne, egoizm w relacjach to droga na skróty, prowadząca donikąd. Dobra wiadomość jest taka, że zawsze można powrócić. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby czeka miły dzień na łonie natury, takie wycieczki zawsze poprawiają Wam humor. Na szczęście partner podziela Waszą miłość do aktywnego wypoczynku, to dobry sposób na reset. Wieczorem czas na romantyczne chwile i śmiałe plany na przyszłość. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Doda wzruszona wiadomością od fanki
Więcej o: