Horoskop dzienny - 9 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 listopada. Horoskop służy przewidywaniu najbliższej przyszłości. Czy dziś czekają Cię życiowe zawirowania, a może względna stabilność? Sprawdź, co wydarzy się w poniedziałek.

Horoskop dzienny - Baran

Poniedziałek przywita Was zmianą w dotychczasowych obowiązkach, co nie oznacza, że będzie gorzej, przeciwnie pozwólcie się pozytywnie zaskoczyć. Kredyt zaufania to dobra strategia. Wieczorem czeka Was miły telefon od dawno niewidzianej osoby, warto zarezerwować sobie trochę czasu, ponieważ ta rozmowa nie będzie trwała 5 minut.  

Horoskop dzienny - Byk

Byki od poniedziałku zapragną odmienić swój wizerunek, nudne dresy i powyciągane bluzy odejdą w zapomnienie. Szalone zakupy on-line zakończą się sukcesem. Nowy wizerunek to krok w dobrą stronę, już czas porzucić stare życie i wyruszyć w nową drogę. Odwagi Wam przecież nie brakuje. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta zaczną dokładnie analizować rodzinne wydatki i szukać oszczędności, już teraz warto odłożyć trochę gotówki zwłaszcza, że w zimie czeka Was niespodziewany wyjazd. Jeśli zaczniecie wcześniej odkładać pieniądze, nagłe wydatki nie będą takie straszne. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki zechcą dziś ukryć się przed światem, zatopić w miękkiej pościeli i zapomnieć o obowiązkach i terminach. Krótki spacer pomoże poukładać wszystko na nowo. Nie bójcie się też poprosić o pomoc Lwa, który już nie raz pokazał, że w trudnych chwilach można na niego liczyć. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś dokładnie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Wasz zmysł organizacyjny okaże się dziś na wagę złota. Po dniu pełnym wrażeniem najlepszą nagrodą będzie spokojny wieczór na kanapie w towarzystwie pizzy i wina. 

Horoskop dzienny - Panna

Kłótnia wisi w powietrzu i tym razem nie da się uniknąć konfrontacji. Postaraj się wziąć głęboki oddech i spokojnym tonem wyłuszczyć swoje argumenty. Trzaskanie drzwiami, krzyki, wzajemne pretensje to wszystko już było i wiesz, że nie działa. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi spędzą dzień na rozmyślaniach, zaczniecie poszukiwać nowej drogi w życiu. Rozwiązanie jest bliżej niż się Wam wydaje, wystarczy tylko krok po kroku dążyć do celu. To jest właśnie ten moment, kiedy warto spróbować. Gwiazdy Wam sprzyjają i będą oświecać Wam drogę. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zauważą w końcu, że samotność jednak im nie służy, po dłużej chwili wolności zapragniecie związku. Tak się składa, że obok czeka ktoś całkiem wyjątkowy, warto zrobić pierwszy krok, prawdziwe uczucie nie powinno czekać. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś rozstawiać wszystkich po kątach. Zły nastrój nie opuści Was aż do wieczora, zamiast powodować kolejne kłótnie, lepiej skupcie się na pracy i wypoczynku. Balans to słowo klucz tego poniedziałku. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś eksperymentować w kuchni, nic nie dzieje się bez przyczyny, wieczorem czeka Was miła randka z ukochaną osobą. Pyszne danie to idealne wstęp do poważnej rozmowy na temat zmian, które już dawno czekają na realizację. Nie warto dłużej odkładać tej rozmowy, kto wie może partner Was zaskoczy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zaczną jak szalone planować wydatki, nie jest to dobry moment. Wasze oszczędności topnieją i kurczą się z dnia na dzień, przemyślcie jeszcze raz wszystkie punkty z listy i zacznijcie w końcu oszczędzać. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą w wyjątkowo dobrym nastroju, Wasze plany układają się w ładną całość. Po okresie niepokoju to miła odmiana, taki stan potrwa bardzo długo. Odrzućcie troski i szykujcie się na miłe niespodzianki, które szykuje dla Was przyszłość. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Syn Małgorzaty Kożuchowskiej nie wie, że jego mama jest sławna
Więcej o:
Copyright © Agora SA