"Elif" - co się wydarzy w 758. odcinku? Kiedy emisja? Poszukiwania Elif [STRESZCZENIE]

Od poniedziałku do piątku na antenie TVP1 emitowany jest turecki serial "Elif". Jakie tym razem historie przydarzą się głównym bohaterom w 758. odcinku?

W piątek, 26 czerwca o godzinie 14:00 TVP1 wyemituje 758. odcinek serialu "Elif". Jakie losy czekają Tarika, Elif czy Vildan?

"Elif" - streszczenie 758. odcinka serialu

Vildan odwiedza Tarika w firmie. Stara się przetłumaczyć mu, że wie, gdzie ostatnio była Elif i z chęcią mu to pokaże. Mężczyzna, który żywi nadzieję, iż kobieta mówi prawdę, żyje w przeświadczeniu, że wreszcie uda mu się odnaleźć długo poszukiwaną dziewczynkę.

Melek w dalszym ciągu ledwo wiąże koniec z końcem, do tego dochodzą u niej problemy na podłożu psychicznym. Nieustannie wyczekuje na Elif i jest przekonana, że dziewczynka czym prędzej do niej wróci. Vildan tymczasem oszukuje Tarika i wierzy, że poszukiwania Elif spowodują, że oboje się do siebie zbliżą.

Kolejnym pomysłem Vildan jest podrzucenie notatnik w starym domu, w którym znajduje się imię Elif. Ma to być jeden z głównych powodów, dla których dziewczynka miała tam spać. Co jednak niespodziewane, Tarik zleca swoim ludziom dalsze poszukiwania.

Zobacz wideo Aga podgląda Gosię Rozenek, a Dajan Ekipę Friza. Kotońscy zakręcili Kołem Plotka