"Cena Wolności" - odcinek 12. Co z ucieczką Poliny? Kiedy emisja serialu? [STRESZCZENIE]

"Cena Wolności" to historyczny serial emitowany na antenie TVP1, opowiadający o losach młodej damy, Poliny Lebiediewej. Co tym razem przydarzy się jej w 12. odcinku produkcji?

W każdym kolejnym odcinku serialu "Cena Wolności" przedstawiane są losy Poliny, która za wszelką cenę dąży do tego, aby poznać swoje prawdziwe pochodzenie. Losy młodej damy są bardzo chętnie śledzone przez liczne grono telewidzów. Jakie historie zostaną przedstawione w 12. odcinku?

"Cena Wolności" - streszczenie 12. odcinka

Hrabia w dalszym ciągu nie może dojść do siebie po morderstwie Siergieja i targają nim nerwy. Boi się jednocześnie, że cała prawda wyjdzie na jaw. Mimo to, nie odrzuca myśli o ożenku brata z księżniczką Nikitską.

Dymitr tymczasem robi wszystko, aby zrealizować swoją obietnicę wobec Poliny i pomóc jej w ucieczce. Przeprowadza dochodzenie, aby dowiedzieć się, w jakich okolicznościach doszło do zniknięcia aktu jej wyzwolenia. Ksiądz Michaił wyznaje mu, że kobieta jest córką księcia Gołowina i chłopki.

Borys popadł w spore tarapaty, wskutek których wspólnie z Tatianą muszą uciekać. Dymitr w tym czasie pozyskuje informacje, według których Andriej planuje ogłosić jego zaręczyny z Katieriną.

"Cena Wolności" - kiedy można oglądać serial?

Odcinki serialu "Cena Wolności" emitowane są od poniedziałku do środy, a także w piątki i soboty na antenie TVP1 o godzinie 20:35. 12. odcinek produkcji zostanie pokazany we wtorek, 23 czerwca.

Zobacz wideo Aga podgląda Gosię Rozenek, a Dajan Ekipę Friza. Kotońscy zakręcili Kołem Plotka