"Cena Wolności" - odcinek 11. Niespodziewany finał ślubu. Kiedy emisja serialu? [STRESZCZENIE]

"Cena Wolności" to serial przedstawiający losy Poliny, emitowany na antenie stacji TVP1. Jakie historie zostaną opisane w 11. odcinku produkcji?

Główną bohaterką serialu "Cena Wolności" jest Polina, która robi co może, aby poznać swoje prawdziwe pochodzenie. Losy chłopki są bardzo chętnie śledzone przez liczne grono telewidzów. Co tym razem wydarzy się w 11. odcinku?

"Cena Wolności" - streszczenie 11. odcinka

Natalia decyduje się na odważny krok i postanawia wypożyczyć suknie dla wszystkich, którzy mają być obecni na ślubie. Narzeczony Wieruszki, Nikita staje w obronie Poliny, jednak jego starania na nic się nie zdają.

Jewdokia postanawia opowiedzieć zbiegłemu Stiepanowi o planowanej uroczystości ślubnej. Mężczyzna nie jest w stanie zrozumieć, z jakiego powodu Polina ma zostać wydana za mordercę Jefima.

Stiepan nie zastanawia się i zgłasza się na posterunek żandarmerii, gdzie opowiada o zabójstwie księcia Sergieja. Cała maskarada dotycząca planowanego ślubu kończy się tym, że pan młody zostaje aresztowany.

"Cena Wolności" - kiedy można oglądać serial?

Kolejne odcinki serialu "Cena Wolności" emitowane są od poniedziałku do środy, a także w piątki i soboty na antenie TVP1 o godzinie 20:35. 11. odcinek produkcji zostanie pokazany w poniedziałek, 22 czerwca.

Zobacz wideo "King's Man: Pierwsza misja" w kinach we wrześniu. Jest nowy zwiastun