"Więzień Miłości" odcinek 327 - streszczenie. Co się wydarzy? Kluczowa decyzja Zehry [22.06.2020]

"Więzień Miłości" streszczenie odcinka 327. W najbliższy poniedziałek, 22 czerwca wyemitowany zostanie kolejny odcinek tureckiego serialu. Jakie historie tym razem spotkają głównych bohaterów? Gdzie i kiedy oglądać najnowsze odcinki?

327. odcinek serialu ,,Więzień Miłości" stacja TVP2 pokaże w poniedziałek, 22 czerwca o godzinie 17:10. Co tym razem wydarzy się w życiu głównych bohaterów?

"Więzień miłości" - streszczenie 327. odcinka serialu

Zehra informuje Ömera, że przeprosiny, jakie złożył to zdecydowanie zbyt mało, aby zrekompensować szkody i krzywdę, jakie jej wyrządził. Kobieta kończy rozmowę. Koray niedługo później rozmawia z Keremem i mówi mu, że nie ma potrzeby ukrywania czegokolwiek przed Sabah. Zdradził ponadto, że według niego zamiary Teomana mogą nie być do końca szczere.

Nihat doradza Ömerowi, aby przeczekał i przecierpiał zwątpienie, jakie dopadło Zehrę, a także aby nie wykazywał wobec niej żadnej złości. Ten w ramach przeprosin zaprasza swoją żonę do Paryża i prosi ją o to, aby w stolicy Francji wszystko rozpoczęli od nowa. Kobiecie jednak trudno jest przyjąć tę propozycję.

Zehra wyjawia Ömerowi, że domaga się rozwodu. Mężczyzna nie jest w stanie w to uwierzyć. Błaga ją, aby nie podejmowała szybko tak kluczowych decyzji. Kobieta oznajmia, że jej nadzieja już umarła i nie może dalej żyć u jego boku.

Zobacz wideo Czy siostry Zalewskie czasami wkręcają swoich rodziców? [Koło Plotka EXTRA]