Joanna Krupa urodziła! Córeczka modelki i Douglasa Nunesa dostała oryginalne imię

Joanna Krupa urodziła w luksusowej klinice w Los Angeles. Modelka 2 listopada powitała na świecie córkę, która dostała bardzo oryginalne imię.

Joanna Krupa i Douglas Nunes 2 listopada w godzinach popołudniowych powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Córeczka pary i jej mama mają się dobrze. "Mała księżniczka", jak czule nazywa swoją córkę Joanna Krupa, dostała na imię Asha-Leigh Presley.

Joanna Krupa urodziła córkę

Joanna Krupa i Douglas Nunes zdecydowali się nazwać córkę w inny sposób, niż wcześniej mówili. Początkowo malutka miała się nazywać Sophie Grace. Teraz wiemy już, że zgadza się tylko to, że dziewczynka ma dwa imiona.

2 listopada na świat przyszła Asha-Leigh Presley Nunes. Dziewczynka nosi naturalnie nazwisko swojego taty, Douglasa Nunesa.

 

Joanna Krupa - ciąża i poród

Joanna Krupa niemalże całą ciążę relacjonowała na instagramie. Widzieliśmy jej badania usg, trzy przyjęcia baby shower... Modelka przez cały czas ciąży była bardzo aktywna - występowała na planie "Top Model", brała udział w kolejnych sesjach zdjęciowych i udzielała się charytatywnie.

Ostatnie tygodnie ciąży spędzała już w Stanach Zjednoczonych. Właśnie tam miała zaplanowany poród - w ekskluzywnej klinice Cedars-Sinai. Przy porodzie obecny był jej mąż, Douglas Nunes.

Więcej o: