Jak nie wydać wiele, a wyglądać jak milion dolarów? Porządne buty czynią cuda. Spójrzcie, jakie dobrała królowa Letizia

Wiele osób ciągle żyje w przekonaniu, że im coś droższe, tym lepsze. Nic z tych rzeczy! Niektóre gwiazdy stawiają na tańsze produkty i naprawdę w nich zachwycają.

Moda stale się zmienia, stale ewoluuje. Światowej sławy projektanci prześcigają się w kolejnych pomysłach często mało autorskich, bo kogo uznać za twórcę damskich garniturów? Dziś szyje je każdy, nawet zwykła krawcowa. Taki element garderoby byłby jednak nudny, gdyby nie dodatki, którymi kobiety zachwycają za każdym razem. Wystarczy spojrzeć na nasze rodzime gwiazdy. Jak sprawić by w marynarce nie wyglądać nudno, ale jednak elegancko? Porządne buty, torebka i perfekcyjna fryzura to klucz do sukcesu. One doskonale o tym wiedzą.

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

By wyglądać jak milion dolarów, wcale nie musisz wydawać wiele

Świat zachwyca się głównie księżna Kate i jej klasycznymi i prostymi stylizacjami, które uzupełnia zwykłymi szpilkami i kopertówkami. Podobny styl ma hiszpańska monarchini. Królowa Letizia uwielbia gładkie sukienki, płaszcze, garniturowe spodnie. Ponadto stawia na sprawdzone dodatki - małe torebki i szpilki. Podobnie jak w szafie każdej kobiety, tak i w jej, nie może brakować czarnych szpilek na wysokim obcasie. Ale piękny połysk!

Królowa LetiziaKrólowa Letizia EastNews

Myślicie, że królowa Letizia stawia tylko na bezpieczne kolory? Spójrzcie na ten różowy set. Bomba!

Królowa Letizia z mężem na oficjalnym wydarzeniuKrólowa Letizia z mężem na oficjalnym wydarzeniu East News

Agnieszka Woźniak-Starak lubi kupować drogie rzeczy i nie da się ukryć, że wygląda w nich znakomicie. Nie zachwycałaby jednak zawsze, gdyby nie świetnie dopasowana do stylizacji fryzura. Dziennikarka, która pojawia się całkiem często na planie "Dzień dobry TVN", prezentuje różne upięcia, ponieważ lubi eksperymentować. Trzeba przyznać, że robi to ze smakiem. Ostatnio poprowadziła śniadaniówkę ze spiętymi z tyłu włosami, z przodu formułując długą grzywkę z przedziałkiem. Takie rozwiązanie spotęgowało poziom elegancji gwiazdy, która miała wówczas na sobie lazurowy garnitur.

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca na planie 'Dzień dobry TVN'Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca na planie 'Dzień dobry TVN' screen IG @dziendobrytvn

Prawdziwą damą można być w każdym wieku. Wystarczy spojrzeć na Alicję Majewską. Piosenkarka od lat jest wierna jednokolorowym garniturom, szpilkom i małym torebkom - często kopertówkom. Patrząc na gwiazdę - czy to na ściance, czy na scenie, można wysnuć jeden wniosek - klasa sama w sobie. Często najprostsze i najtańsze rozwiązania są najlepsze. Takie sety nigdy nie wyjdą z mody!

Alicja MajewskaAlicja Majewska KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.