Kamil Grosicki na komunii córki. Fani patrzą na buty: Do kościoła to raczej w lakierkach, a nie halówkach

Kamil Grosicki opublikował na Instagramie pamiątkową fotografię z Pierwszej Komunii Świętej córki. Do uroczego zdjęcia zapozował z żoną i pociechą Mają, ale uwagę fanów zwróciły nietypowe buty sportowca, które dobrał do garnituru. W komentarzach nie zabrakło głosów od znawców mody.

Więcej na temat kontrowersyjnych stylizacji gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kamil Grosicki i Dominika Grosicka świętowali ważne wydarzeniem, jakim była Pierwsza Komunia Święta ich córki Mai. Sportowiec nigdy nie ukrywał, że dziewczynka jest jego oczkiem w głowie i mimo napiętego grafiku nie wyobrażał sobie, by mógłby przegapić tak ważną okazję. Pochwalił się rodzinnym zdjęciem na Instagramie, ale w komentarzach dostało mu się za nieodpowiedni ubiór, a dokładniej obuwie. Fani nie dali mu zapomnieć o tym, że do eleganckiego zestawu dobrał buty jak na murawę. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Zobacz wideo Grosicki odbył szczere rozmowy z Michniewiczem. "Jak nie będzie szło, to mam wejść"

Kamil Grosicki skrytykowany za stylizację na komunię córki: Lakierki zostawił na zgrupowaniu 

Kamil Grosicki i Dominika Grosicka tworzą zgraną parę. Małżeństwo doczekało się córki Mai, która ma dziesięć lat. Dumny ojciec opublikował na Instagramie fotografię, na której zapozował z najważniejszymi kobietami w swoim życiu. Dominika na komunię córki wybrała prostą sukienkę w białym kolorze. Grosicki zdecydował się na granatowy garnitur i białą koszulę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby do całości nie dobrał sportowych butów. 

Komunia Święta Mai - podpisał zdjęcie sportowiec.
 

W komentarzach fani nie pozwolili mu zapomnieć o stylizacyjnym faux pas. Internauci sugerowali, że sportowiec nie zdążył zmienić butów, czy odpowiednie obuwie zostawił na zgrupowaniu. 

Grosik chyba lakierki zostawił na zgrupowaniu.
 Do kościoła to raczej w lakierkach, a nie halówkach.
Czyżby Grosik prosto z treningu na hali poleciał w halówkach na komunię?

Nie zabrakło i prześmiewczych komentarzy twierdzących, że Grosicki zapoczątkował nowy trend w modzie:

Kamil wyznacza trendy w modzie jak D. Beckham - czytamy.

Zgadzacie się z internautami? Być może następnym razem Kamil Grosicki powinien zgłosić się o poradę w kwestii mody do Grzegorza Krychowiaka, który przykłada ogromną uwagę do tego, jak wygląda. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: