Bartosz i Anna Kurkowie zamieszkali w Japonii. Żona siatkarza pokazała nietypową łazienkę. "Jeśli kiedyś przyjdzie wam narzekać"

Anna Kurek pochwaliła się obserwatorom dosyć specyficzną łazienką. Czy rzeczywiście jest na co narzekać?

Ponad miesiąc temu Bartosz i Anna Kurkowie oficjalnie zamieszkali w Japonii. Wszystko przez kontrakt z drużyną Wolf Dogs Nagoja, do której dołączył polski siatkarz. Para musiała przejść obowiązkową kwarantannę i dopiero po jej upływie zakochani mogli wprowadzić się do swojego nowego mieszkania. Powoli się zadomawiają, a relację z tych wyjątkowych chwil pokazują w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Bartosz Kurek o koronawirusie

Anna Kurek pokazała nietypową łazienkę w japońskim mieszkaniu

Bartosz Kurek jest dla swojej nowej drużyny ogromną szansą i prawdziwą gwiazdą. W rozmowie z portalem Sportowe Fakty jego agent Jakub Michalak przyznał, że polski siatkarz może liczyć na naprawdę dobre zarobki.

Nie mogę zdradzić żadnych szczegółów, ale przyznaję, że w Europie byłoby trudno o takie warunki. Zwłaszcza teraz, gdy w budżety klubów sportowych uderzył koronawirus. To bardzo dobry kontrakt. Nie da się ukryć, że kluby z Chin czy Japonii dobrze płacą zawodnikom z zagranicy.

Nic dziwnego, że fani Polaka są bardzo ciekawi, jak wygląda jego życie również poza boiskiem. Możemy się tego dowiedzieć między innymi z mediów społecznościowych Anny Kurek. Żona znanego siatkarza coraz chętniej pokazuje wnętrza nowego mieszkania. Ostatnio pochwaliła się skromnym salonem, a teraz przyszedł czas na kolejne pomieszczenie.

Tym razem możemy podejrzeć łazienkę. Okazuje się, że różni się od wnętrz, do których przywykliśmy. Anna Kurek udostępniła na InstaStories zdjęcie z momentu sprzątania. Zdradziła, że nie mają kabiny prysznicowej, ponieważ całość jest pomieszczeniem kąpielowym.

Jeśli kiedyś przyjdzie wam narzekać na szorowanie kabiny prysznicowej. Pamiętajcie, że zawsze mogło być gorzej. Na przykład w Japonii nie ma kabin. Są pomieszczenia kąpielowe.

Anna Kurek łazienkaAnna Kurek łazienka instagram/grejmanka

Jak oceniacie skromne wnętrza mieszkania?

Więcej o: