Jarosław Bieniuk pogratulował Idze Świątek zwycięstwa i pokazał fragment salonu. Uwagę przyciągają zdjęcia na ścianie

Były piłkarz oglądał zmagania polskiej tenisistki przed telewizorem. Po zakończeniu spotkania opublikował krótki filmik, w którym pogratulowal Idze Świątek zwycięstwa we French Open.

Sobotni finał francuskiego turnieju tenisa French Open okazał się przełomowy w historii polskiego sportu. Iga Świątek pokonała Amerykankę Sofię Kenin, zwyciężając w dwóch setach kolejno: 6:4 i 6:1. Tym samym Polka została najmłodszą zawodniczką od 1992 roku, której udało się wygrać turniej. 

CZYTAJ TEŻ: Iga Świątek wygrała z Sofią Kenin! Polka triumfuje we French Open. Historyczne zwycięstwo!

Historyczny triumf Polki odbił się szerokim echem. Z gratulacjami pospieszyła plejada gwiazd, która swój podziw dla młodziutkiej tenisistki przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

ZOBACZ TEŻ: Iga Świątek wygrała we French Open. Posypały się gratulacje od gwiazd. Słowa uznania przekazał także prezydent Andrzej Duda

Jarosław Bieniuk pogratulował Idze Świątek. Uwagę przyciąga ściana pełna fotografii

Do grona osób, które chciały przekazać gratulacje polskiej zawodniczce, dołączył Jarosław Bieniuk. Były piłkarz, któremu sportowe emocje nie są obce, opublikował krótki filmik na InstaStories, który opatrzył równie krótkim podpisem:

Kosmos! Jesteś Wielka - napisał.

Na nagraniu, które w mediach społecznościowych opublikował Bieniuk, poza oczywiście telewizorem uwieczniającym moment triumfu Igi Świątek, uwagę przyciągnęły rodzinne fotografie. Choć od śmierci aktorki minęło 6 lat, Bieniuk wciąż trzyma pamiątki po zmarłej partnerce w sercu domu. Po prawej stronie ekranu na honorowym miejscu stoi sporych rozmiarów ramka, w którą oprawiona została fotografia Jarosława Bieniuka i świętej pamięci Anny Przybylskiej. Półkę niżej możemy zauważyć rodzinne zdjęcia i z Anią, i bez. Jest również kilka ujęć Oliwii Bieniuk. 

Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii. 

 

Więcej o: