Bartosz Kurek wziął ślub! Pochwalił się zdjęciem z uroczystości. Piękna suknia panny młodej

Bartosz Kurek wziął ślub! Tą radosną informacją pochwalił się na swoim Instagramie.

To dopiero niespodzianka! Bartosz Kurek teraz z pewnością zaskoczył nawet najwierniejszych fanów. Jeden z najbardziej znanych polskich siatkarzy wziął ślub! Informację tę potwierdził w swoich mediach społecznościowych, publikując bardzo stylową fotografię z wesela. Oboje wyglądali pięknie.

Bartosz Kurek wziął ślub

Na profilu sportowca pojawiło się zdjęcie z weselnej imprezy. Widzimy na nim parę młodą, czyli Bartosza Kurka i Annę Grejman. Zakochani pozują w dużej sali, która może przypominać szklarnię. Siatkarz jest ubrany jak przystało na pana młodego i trzyma za rękę swoją nową żonę. Anna wybrała przepiękną suknię ślubną. Mimo że odsłoniła jej ramiona i podkreśliła biust, wyglądała bardzo elegancko i z klasą.

Kurek nie napisał w opisie zdjęcia nic szczególnego. Dodał tylko trzy emotki - kurczaki i serce.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Bartosz Kurek o koronawirusie: Nie jestem w grupie ryzyka, ale moja sąsiadka, starsza pani, już tak. Apeluje do fanów

 

W komentarzach zaroiło się od gratulacji pisanych przez fanów i znajomych pary.

Gratulacje i wszystkiego dobrego w roli męża.
Gratulacje dla młodej pary.
Ooo, serdeczne gratulacje.
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia - pisali radośnie.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska i narzeczona Bartosza Kurka w niemal identycznych kreacjach na Gali Mistrzów Sportu! Która wyglądała ładniej?

My również gratulujemy i dołączamy się do wszystkich pięknych życzeń. Czekamy również na więcej zdjęć z tej wyjątkowej uroczystości. Myślicie, że młoda para pokaże je w mediach społecznościowych?

Zobacz wideo Bartosz Kurek o pandemii
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.