Marcin Gortat z ukochaną na imprezie w Hollywood przed Oscarami. Były też Górniak i Rusin. Kombinezon Kingi genialny

Marcin Gortat i jego ukochana bawili się ostatnio w Hollywood w gronie polskich znajomych. Wśród nich byli Jan Komasa, Bartosz Bielenia, Edyta Górniak i Kinga Rusin.

Już dziś o 2 w nocy polskiego czasu rozpocznie się gala rozdania Oscarów. Podobnie jak w poprzednim roku, Polska będzie miała swoich reprezentantów na czerwonym dywanie. O tytuł najlepszego filmu międzynarodowego powalczy "Boże Ciało", Jana Komasy. W sobotę reżyser postanowił nieco zrelaksować się i wpadł na imprezę. Zdjęciami z niej pochwalił się Marcin Gortat i jego partnerka, Żaneta Stanisławska. 

Zobaczcie zwiastun nowego filmu Jana Komasy. 

Zobacz wideo

Marcin Gortat na imprezie z nominowanymi do Oscara

Koszykarz i jego ukochana wrzucili na Instagram zdjęcia, po których widać, że wszyscy bawili się przednio. Marcin na swoim profilu wyraził zachwyt nad Komasą i Bielenią i napisał, że trzyma mocno kciuki za ich sukces. Nieco więcej ciekawych fotografii znaleźliśmy na profilu Stanisławskiej, która na imprezie pochwaliła się kreacją z głębokim dekoltem. W hotelu Chateau Marmont w Los Angeles bawiło się jednak znacznie więcej znanych twarzy. Obecni byli tam między innymi Edyta Górniak, która ze sportowcem przyjaźni się już od lat oraz Kinga Rusin.

 

Jesteśmy absolutnie zachwyceni jej czarnym kombinezonem z odsłoniętymi ramionami. Dziennikarka postawiła ponadto na eleganckie upięcie i dwa kosmyki włosów z przodu. Po raz kolejny udowodniła, że nie przez przypadek nazywana jest ikoną stylu w Polsce. 

Już nie możemy doczekać się, w czym zobaczy ją wieczorem. W zeszłym roku zdecydowała się na sukienkę, którą miała na sobie kilka lat wcześniej

 

Dodamy również, że tegoroczna gala będzie wyjątkowa. Na scenie wystąpi Kasia Łaska, która śpiewała polską wersję nagrodzonej Oscarem piosenki, "Let it Go" w 2013 roku. 

 

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.