Bartosz Zmarzlik na Gali Mistrzów Sportu pozował ze swoją przepiękną narzeczoną. Są razem już dziewięć lat!

Bartosz Zmarzlik długo nie zapomni wczorajszego wieczoru. Na gali Mistrzów Sportu otrzymał tytuł Najlepszego Sportowca Roku. Sobotni sukces świętował w towarzystwie narzeczonej.

Za nami 85. Gala Mistrzów Sportu. Wiele osób typowało na zwycięzcę Roberta Lewandowskiego, ale najważniejszy laur wieczoru otrzymał nie on, a żużlowiec Bartosz Zmarzlik. Jego zwycięstwo nie powinno być jednak wielkim zaskoczeniem. Przypomnijmy, że 24-latek został w ubiegłym roku indywidualnym mistrzem świata.

Bartosz Zmarzlik z partnerką na ściance

Pomimo ogromnych sukcesów na koncie jeszcze do wczoraj Bartosz Zmarzlik nie mógł poszczycić się powszechną popularnością w kraju. To zmieniło się w sobotni wieczór, kiedy to został doceniony przez "Przegląd Sportowy". Internauci z miejsca zaczęli szukać jak najwięcej informacji o jego życiu prywatnym. Tych nie ma w sieci za wiele, jednak żużlowiec sam uchylił rąbka tajemnicy na gali Mistrzów Sportu. Na okolicznościowej ściance towarzyszyła mu przepiękna narzeczona.

Sandra Grochowska pozowała fotografom w czarnej kreacji. Dopasowany kombinezon podkreślił jej bardzo zgrabną sylwetkę, a kolor idealnie komponował się z blond włosami 25-latki. Co ciekawe, Bartosz i Sara są razem już od dziewięciu lat. Póki co zakochani nie planują jednak ślubu. Tak przynajmniej powiedziała Grochowska kilka miesięcy temu w rozmowie z "Super Expressem". Wybranka Zmarzlika prowadzi własny gabinet kosmetyczny w Gorzowie Wielkopolskim.

Raz jeszcze gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.