Do sieci trafił pierwszy taniec ze ślubu Dawida Kubackiego. Nagraniem pochwaliła się żona innego skoczka

Dawid Kubacki jest już po ślubie. Do Internetu stopniowo spływa coraz więcej szczegółów z uroczystości.

Dawid Kubacki zapamięta wczorajszy dzień do końca życia. W środę mistrz świata w skokach narciarskich poślubił swoją wieloletnią partnerkę Martę Majcher. Zdjęcia z uroczystości bardzo szybko obiegły Internet. Teraz do sieci trafiło też nagranie z pierwszego tańca młodej pary.

Zobacz wideo

Do tej pory o Dawidzie Kubackim słyszeliśmy głównie w kontekście jego sukcesów sportowych. Co prawda jego partnerka ogłosiła roku temu publicznie, że przyjęła zaręczyny skoczka, jednak w porównaniu do większości wybranek sportowców, Marta Majcher nie zabiega szczególnie o uwagę mediów i słuch o ich planowanym małżeństwie szybko zaginął.

Pierwszy taniec Dawida Kubackiego i Marty Majcher

W tym czasie para przygotowywała się do swojego ślubu, który miał miejsce w pierwszy dzień maja. Przed sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej we wsi Bachledówka na Podhalu czekali na nich paparazzi. Zakochani cierpliwie pozowali im do zdjęć, jednak nie zaprosili fotografów na huczne wesele.

O relację z zabawy zadbała jednak Agnieszka Lewkowicz, partnerka Macieja Kota. Dzięki niej możemy obejrzeć pierwszy taniec Kubackiego i Majcher. Nowożeńcy wybrali na tę okazję piosenkę "Willow" z repertuaru Jasmine Thompson.

 

Zgodzicie się chyba z nami, że poszło im bardzo dobrze. Ciekawe jak długo ćwiczyli? ;)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.