Gortat ostro o kłamstwach dotyczących Bachledy-Curuś. "Wymysły mediów przekroczyły granice dobrego smaku". Mocne oświadczenie

Marcin Gortat w mocnym oświadczeniu dotyczącym "kłamstw" o Alicji Bachledzie-Curuś zapowiada wejście na drogę sądową.

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś to jedna z najbardziej gorących ostatnio par w polskim show-biznesie. Media poświęcają im sporo uwagi, a w tekstach fakty mieszają się z domysłami, a bywa, że i z informacjami nieprawdziwymi.

Oboje tylko raz skomentowali swój związek, teraz jednak Marcin Gortat postanowił zabrać głos i postawić tamę wymysłom. Zrobił to na Instagramie w mocnym oświadczeniu.

Dzisiaj muszę użyć Instagrama, żeby zweryfikować kompletne kłamstwa, które są wypisywane na temat bliskiej mi osoby. Szanuje dystans Alicji do sprawy, ale oszczerstwa i wymysły mediów przekroczyły granice dobrego smaku i uderzają także w moją osobę! Brak rzetelności dziennikarskiej sprawił, że będziemy dochodzili prawdy na drodze sądowej. Tyczy się to również kolejnych artykułów. #polandFinest #poland #koniecZabawy #koniecTolerowaniaBaranow - napisał.
 

Spośród plotek, jakie ostatnio krążyły w mediach, najmocniejsza jest chyba ta, że Marcin Gortat miałby rzekomo spłacić za Alicję Bachledę-Curuś kredyt na dom w Los Angeles. Miał również - za sprawą Bachledy-Curuś - zainteresować się branżą filmową, inwestować w nią pieniądze, a w produkowanych przez siebie filmach obsadzać swoją dziewczynę.

Camp Marcina Gortata zawitał do Łodzi. "Te dzieci mogą liczyć w przyszłości na moje wsparcie"

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.