Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat PIERWSZY RAZ skomentowali swoją relację! Jego najnowszy wpis rozwiewa wątpliwości

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat do tej pory konsekwentnie milczeli na temat plotek, jakoby byli parą. Teraz wreszcie się do nich odnieśli.

Alicja Bachleda-Curuś i Marcina Gortat padli ostatnio obiektem żartu. W odpowiedzi para nie dość, że pokazała, że ma dystans do siebie, to przy okazji odniosła się do krążących o nich od dłuższego czasu plotek. Niestety w sposób dość zagadkowy, który sprawił, że wciąż zadajemy sobie pytanie: "są parą czy nie"?

Na popularnym profilu "Mnieśmieszy" na Instagramie pojawiło się dowcipne zdjęcie pary z podpisem:

Niecodzienne zdjęcie Alicji Bachledy-Curuś z jej nowym partnerem - Marcinem Gortatem.

Pod wpisem pojawiła się jeszcze krótka uwaga:

Marcin nie zmieścił się w kadrze.
 

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź obojga zainteresowanych. Aktorka wpis skomentowała emotikonką, przedstawiającą uśmiechniętą buzię puszczającą oczko. Koszykarz zaś był już bardziej wylewny:

Dobre! - skomentował.

Alicja Bachleda-Curuś, Marcin GortatAlicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat Instagram/mniesmieszy_official

Kilkanaście godzin temu Marcin Gortat opublikował na Instagramie zdjęcie z poniedziałkowego spotkania z parą książęcą, goszczącą w Polsce. Fotografię podpisał:

Czuję się zaszczycony, że mogę poznać księcia Williama ze wspaniałą i pełną klasy kobietą u mojego boku.

Plotki na temat rzekomego związku Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata trwają już od kilku miesięcy. Do tej pory żadne z nich nie potwierdziło tychże spekulacji. Jednocześnie regularnie dostarczają kolejnych powodów do plotek, pojawiając się razem na eventach i publikując wspólne zdjęcia na Instagramie.

AG

Marcin Gortat ma romans z Alicją Bachledą-Curuś? Dziennikarz zapytał go WPROST! "Prawda jest taka, że..." Spójrzcie na tę minę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.