Open'er Festival. Maffashion cała w trendach, a reszta? Też się postarała. Dziwi nas tylko stylizacja Woźniak-Starak

Open'er Festival to nie tylko święto muzyki, ale też prawdziwy pokaz mody. Celebryci i "zwykli" festiwalowicze prześcigają się w wymyślaniu ciekawych stylizacji. Zobaczcie, co tym razem wybrały nasze gwiazdy ;)

Open'er Festival rządzi się takimi samymi prawami jak inne festiwale muzyczne. Obowiązujący styl to jeansowe szorty, botki, t-shirty i luźno narzucona odzież wierzchnia. Tak na koncertach wygląda większość dziewczyn. A co wybierają w tym roku nasze modne celebrytki?

Maffashion to prawdziwa fanka festiwali. Na Coachellę zabrała ze sobą całą walizkę najmodniejszych ubrań. Podczas Open'era również nosi się BARDZO trendy. Podstawa to w tym przypadku ciepła bluza oversize i kurtka od deszczu. Nie zapomniała też o modnych akcesoriach - rajstopach kabaretkach, pomponie przypiętym do torby i ciężkich butach. Fanki były zachwycone!

Maffashion (www.instagram.com/maffashion_official)Maffashion (www.instagram.com/maffashion_official) Maffashion (www.instagram.com/maffashion_official) Maffashion (www.instagram.com/maffashion_official)

Horkruks, czyli Laura Matuszczyk to naszym zdaniem jedna z najpiękniejszych polskich (i nie tylko) blogerek modowych. Jej sty jest bardzo kobiecy, ale też prosty. Dziewczyna lubi podkreślać swoją kobiecą sylwetkę ubraniami, które doskonale leżą. Na Open'erze pokazała się w obszernej jeansowej kurtce (to hit sezonu!) i szarym, odsłaniającym brzuch topie. Laura dobrała do tego zestawu szare, luźne dresy. Inspiracja Kylie Jenner? Trochę tak, ale całość wygląda bardzo "cool" i sexy!

Horkruks (www.instagram.com/horkruks)Horkruks (www.instagram.com/horkruks) Horkruks (www.instagram.com/horkruks) Horkruks (www.instagram.com/horkruks)

Nieco zaskoczyła nas stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka na festiwal wybrała się z ukochanym mężem i grupą przyjaciół. Znana z zamiłowania do mody Agnieszka zaprezentowała się w czarnych spodniach, wysokich kaloszach i kurtce moro. Zestaw jest bardzo zwyczajny i szczerze mówiąc liczyliśmy na coś więcej. Z drugiej strony kalosze i ciemne spodnie to dobry wybór na deszczową pogodę. A gwiazdka wygląda w tym naprawdę dobrze!

Agnieszka Woźniak-Starak (www.instagram.com/aga_wozniak_starak)Agnieszka Woźniak-Starak (www.instagram.com/aga_wozniak_starak) Agnieszka Woźniak-Starak (www.instagram.com/aga_wozniak_starak) Agnieszka Woźniak-Starak (www.instagram.com/aga_wozniak_starak)

Która ze stylizacji podoba się Wam najbardziej?

JM

Więcej o:
Copyright © Agora SA