Barwy szczęścia - Sebastian podsłuchuje rozmowy Angeli. Streszczenie online odc. 1729

W ostatnich epizodach serialu "Barwy szczęścia" mieliśmy okazję śledzić prywatne dramaty Angeli i Milewicza, a także długą drogę do odzyskania zdrowia, jaką przemierzył Władek. Niestety najbliższe otoczenie przejrzało romans nastolatki, a Darek z różnych względów zdecydował się na sprzedaż mieszkania. W 1729 odcinku "Barw szczęścia" Angela będzie próbowała odzyskać zaufanie przyjaciół, a Władek i Darek zmierzą się z dyskomfortem mieszkania w cudzym domu. Obie te rzeczy okazują się o wiele trudniejsze, niż mogłoby się wydawać...

Barwy szczęścia (odc. 1729) - Jeszcze jedna przeprowadzka

Róża jest tak nadopiekuńcza, że Władek z trudem to znosi. Darek również nie czuje się w nowym miejscu zbyt komfortowo. Po szczerej rozmowie para postanawia wyprowadzić się od Cieślików, oczywiście ku ich ogromnemu niezadowoleniu. Ich kolejną destynacją jest mieszkanie Józka, młodego piłkarza – para twierdzi, że trzeba mieć go na oku.

Na podsłuchu

Angela stara się na nowo wzbudzić zaufanie przyjaciół. Niestety jej relacje ze znajomymi są mocno nadwyrężone. Kiedy nastolatka tłumaczy im, że ona i Robert to definitywna przeszłość, przyjaciele nie do końca jej wierzą. Wyznania dziewczyny brzmią raczej nieszczerze... Z kolei Sebastian dochodzi do wniosku, że jedyną metodą sprawowania kontroli nad córką jest jej szpiegowanie. Zaczyna więc kontrolować jej połączenia telefoniczne. Czego dowie się mężczyzna, kiedy zacznie podsłuchiwać Angelę? Tego dowiesz się z najnowszych odcinków telewizyjnego serialu pod tytułem Barwy szczęścia! Nie przegap żadnego z ostatnich epizodów!