Na Wspólnej, odc. 2571 - córka Igora w niebezpieczeństwie

2571 odcinek serialu "Na Wspólnej" kręci się wokół złych decyzji podejmowanych przez bohaterów. Nasze ulubione postaci zdają się nie wyciągać żadnych wniosków z dotychczasowych błędów, a zamiast tego plątają się w coraz gorsze tarapaty. Mimo próśb Igora, Elżbieta postanawia przyjąć ogromny spadek po Marcinku, czym ryzykuje bezpieczeństwo córeczki Nowaka. Z kolei Marek nie znajduje w sobie siły, żeby zerwać romans z Natalią, chociaż wie, że Danka prędzej czy później się o wszystkim dowie.

Na wspólnej - Gangsterzy podsłuchują Elżbietę

Ela rozmawia z Igorem – zdradza mu, że podjęła już decyzję i postanowiła spełnić ostatnią wolę zmarłego Marcinka. Nowak nie wie, co zrobić, żeby jego partnerka zmieniła zdanie, ale intuicyjnie przeczuwa, że przyjęcie wielomilionowego spadku tuż po morderczym starciu z mafią nie może przynieść nic dobrego. Tymczasem gangsterzy podsłuchują wszystko dzięki pluskwie w maskotce małej Julki i decydują się na kolejne porwanie, tym razem córeczki Igora.

Prezent Zimińskiego dla Natalii

Marek ignoruje wyrzuty sumienia i jeszcze bardziej wikła się w romans z Natalią. Kiedy spotyka się z kochanką, ta wydaje się obrażona, że mężczyzna nie przygotował nic na jej urodziny. Zimiński chce naprawić swój błąd i wręcza pięknej menedżerce romantyczny prezent. W chwili, gdy zapina na szyi kochanki naszyjnik, do lokalu wpada Danka. Jak zareaguje żona Marka na taki widok? Konieczne oglądaj serial Na Wspólnej - wszystkich ciekawych rozwiązania wątku romansu Zimińskiego zapraszamy przed ekrany!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.