Barwy szczęścia, odc. 1727 - Sabina zaczyna żałować spółki z Jolą

W kolejnym, 1727. odcinku serialu "Barwy szczęścia" - kłamstwa, wyrachowanie i problemy biznesowe. Sebastian nosi się z zamiarem wycieczki do liceum Angeli i ujawnienia romansu swojej córki. Dziewczyna mówi mu więc, że ona i Robert to już przeszłość. Józek wierzy, że jedna z koleżanek Kołeckiego jest nim zainteresowana, ale jej chodzi tylko o pieniądze. Z kolei Tomala dochodzi do wniosku, że biznes z Jolą kosztuje ją wiele wysiłku.

Barwy szczęścia - Angela okłamuje Sebastiana i Magdę

Sebastian długo zastanawia się, jak ukrócić związek Angeli z dorosłym nauczycielem. Ma zamiar powiedzieć o wszystkim w liceum córki – kiedy romans wyjdzie na jaw, wszystko się skomplikuje. Żeby do tego nie dopuścić, Angela mówi ojcu, że nie jest to konieczne – sama rozstała się z Milewiczem. Sebastian wierzy córce, że poszła po rozum do głowy; Magda ma jednak co do tego spore wątpliwości.

Wyrachowana dziewczyna

Do Sałatki przychodzi Kołecki z dziewczynami – goście czują się jak u siebie w domu. Józek jest przy tym na tyle naiwny, że sądzi, iż podoba się jednej z dziewczyn. Tak naprawdę Jessika zainteresowana jest nie tyle chłopakiem, co jego portfelem.

Problemy finansowe Sabiny

Sabina bierze kredyt – potrzebuje gotówki, żeby móc udźwignąć prowadzenie Fitness Klubu, który odkupiła właśnie od Górki. Tomala czuje się jednak mocno niepewnie, współpracując razem z Kozłowską. Wszystkie sprawy finansowe są na jej głowie, podczas gdy Jola nie zamierza dołożyć do biznesu żadnych pieniędzy. Czy kobiety udźwigną wspólne prowadzenie interesu? Zapraszamy do oglądania nowych odcinków Barw szczęścia!