Na Wspólnej, odc. 2560 - tajemnicza przeszłość Anastazji

Czym zaskoczy widzów kolejny, 2560 odcinek serialu "Na Wspólnej"? Jak bohaterowie poradzą sobie w obliczu zazdrości, uczucia porzucenia i goniącej ich przeszłości? Dowiedz się, oglądając najnowszy epizod! Marek jest wściekły na knowania kobiet wobec Natalii - nie zamierza pozwolić jej odejść. Dominik czuje się samotny bez Kasi; pociesza go Daria. Z kolei Anastazja robi wszystko, żeby uwolnić się od Beaty. Co takiego skrywa przyszła panna młoda?

Gniew Zimińskiego

Marek ma zamiar wręczyć Natalii premię. Halinka ma jednak inne plany i skupia całą swoją energię na tym, żeby piękna menedżerka przestała pracować w lokalu. Wreszcie dowiaduje się o tym Zimiński, co doprowadza go do szału. Danka patrzy na zachowanie swojego męża i jest mocno zaniepokojona.

Dominik potrzebuje pocieszenia

Tymczasem w „Na Wspólnej” Dominik ma bardzo zły humor – okazuje się, że Kasia musi wziąć udział w jakichś warsztatach, co automatycznie przekreśla jej przyjazd do Polski i wspólną wycieczkę na Mazury. Sytuację wykorzystuje Daria, która na wszystkie sposoby stara się pocieszyć Dominika i podnieść go na duchu. Dziewczyna odnosi pod tym względem sukces...

Tajemnice Anastazji

Anastazja przychodzi do Beaty celem wręczenia jej pieniędzy. Chce w ten sposób przekupić dawną koleżankę, żeby ta dała jej święty spokój. Beacie trudno zrozumieć zachowanie Anastazji, zwłaszcza że tak wiele razem przeszły. W odpowiedzi Trzcińska stwierdza, że właśnie o tym chce zapomnieć. Beata nie zamierza jednak odpuścić i mimo wszystko wybiera się na wieczór panieński dawnej przyjaciółki.