Barwy szczęścia, odc. 1716 - Angela i Robert mają romans!

Co wydarzy się w 1716. epizodzie serialu "Barwy szczęścia"? Czy Bruno i Bożena wreszcie ujawnią łączące ich uczucie? Czy Milewicz straci głowę dla pięknej uczennicy? Czego dowie się Artur od policji? Zobacz najnowsze "Barwy szczęścia"!

Bożena i Bruno mówią rodzicom prawdę

Skoro Wiśniewscy potrafią już jako tako porozumieć się po angielsku, postanawiają pójść o krok dalej i udać się na wyprawę do Australii celem złożenia wizyty córce Amelii. Tymczasem rodziców odwiedzają Bruno i Bożena, którzy właśnie wrócili z Bali – Wiśniewscy wreszcie słyszą o uczuciu tych dwojga od nich samych. Górka oddaje zaś Fitness Klub w ręce Joli i Sabiny, a sama skupia się na rozwoju internetowej kariery. Zobacz, czy Kasia odniesie sukces – śledź najnowsze odcinki „Barw szczęścia”!

Romans nauczyciela z uczennicą

Angela zwierza się Oliwce ze swoich uczuć, jakie żywi do nauczyciela geografii. Milewicz co chwila odwiedza dziewczynę – obydwoje odczuwają silną potrzebę bliskości. Tak się składa, że Robert ma problemy z mieszkaniem – Angela z miejsca proponuje mu nocleg u siebie. Milewicz korzysta z propozycji, a zauroczona sobą para decyduje się na kolejny krok... Nie ma wątpliwości, że tych dwoje łączy zakazane uczucie – czy sprowadzi to na nich nieszczęście?

Czy Marta jednak żyje?

Artur jest załamany – kiedy odwiedza Kasię, wyznaje jej, że od zaginięcia Marty nie jest w stanie znaleźć sobie miejsca – zaniedbuje firmę i wszystkie inne obszary swojego życia. Zdradza Górce, że od dłuższego czasu boi się odbierać telefon – w końcu ktoś może dzwonić z informacją, że znaleziono ciało Marty. Nagle Chowański otrzymuje wiadomość o postępie w śledztwie. Policja twierdzi, że Walawska – cała i zdrowa – właśnie próbowała przedostać się przez granicę. Czy Marcie naprawdę nic nie jest?