Barwy szczęścia, odc. 1714 - Jakubczyk walczy o uczucia Natalii

Czym zaskoczy nas nowy, 1714. odcinek serialu TVP2? Czy bohaterowie "Barw szczęścia" odpoczną choć na chwilę od trudów dnia codziennego? Niestety wszystko wskazuje na to, że sprawy będą się coraz bardziej komplikować... Po wspólnym wieczorze z Oliwierem Natalia nie wie, co robić - Jakubczyk nie przestaje zabiegać o jej względy. Aldona zostaje oskarżona o perfidne manipulacje przy ostatniej woli zmarłego Wiktora. Z kolei pomysł Marka na karierę Kasi znajduje jeszcze jednego zwolennika - jest nim Łukasz.

Rozterki Natalii

Zwoleńska ma istny mętlik w głowie – poprzednią noc spędziła razem z Oliwierem. W finale urodzinowej imprezy Klemensa znalazła się w ramionach dawnego ukochanego. Oczywiście zupełnie nie wspomina o tym Wilkowi... Niedługo potem Jakubczyk stawia się w agencji z bardzo konkretnym zamiarem – chce zawalczyć o miłość i odzyskać Natalię.

Pretensje do Aldony

W 1714. odcinku „Barw szczęścia” siostra zmarłego Wiktora wprost oskarża Aldonę, zarzucając jej chęć przejęcia majątku Nawrota. Oznajmia jej także, że nie zamierza tego tak zostawić i że zrobi wszystko, żeby podważyć testament nieboszczyka. Czy zgodnie z wolą Wiktora połowę jego majątku odziedziczy Aleks?

Wsparcie Łukasza

Odkąd Kasia podjęła decyzję o sprzedaży Fitness Clubu, wciąż otrzymuje rady na temat tego, co powinna teraz zrobić ze swoim życiem. Od kilku odcinków Marek doradza jej prowadzenie portalu, na którym kobieta będzie mogła zamieszczać treningi fitness. Popierają to zarówno Sebastian, jak i Łukasz. Co zadecyduje Górka?