Na Wspólnej, odc. 2547 - Berg w sidłach narkotyków, Elżbieta w niebezpieczeństwie

W 2547 odcinku "Na Wspólnej" bohaterowie mierzą się z poważnymi trudnościami. Tosia chce przekonać rodziców do Jaśka, podczas gdy on nie ma ochoty na takie spotkania. Franek wpada w sidła wspomagaczy, przy czym Joanna zupełnie się o tym nie orientuje. Z kolei Ela przeżywa prawdziwy koszmar - czy kłopoty Jakuba odbiją się także na niej samej?

Kamil nie może znieść zachowania Tosi – wreszcie decyduje się porozmawiać z Kornackim. Tosia to słyszy i postanawia napisać do Jaśka. Chłopak nie zgadza się, żeby dziewczynka przedstawiła go rodzicom. Mimo jej nalegań nie zmienia zdania, a wreszcie kasuje konto. Tosia jest zrozpaczona. Obmyśla jednak plan, który ma na celu uratowanie jej miłości.

Sidła narkotyków

Franek decyduje się zażyć narkotyki. Nakręcony wspomagaczami, udaje się na eliminacje do matematycznej olimpiady. Joanna nie podejrzewa niczego złego – zrzuca jego dziwne zachowanie na duży stres. Tego samego dnia klinikę Bergowej odwiedza Maciek. Chłopak ma przy sobie kwiaty. Jak się okazuje, nie zamierza jednak nikogo przepraszać...

Elżbieta w tarapatach?

Elżbieta jest szczerze przerażona. Najpierw, kiedy odwiedza w szpitalu Marcinkową, spotyka podejrzanego typa. Wyprasza mężczyznę, nie bawiąc się w uprzejmości. Jak się okazuje, zbir podpytywał jej byłą teściową o dokumenty Jakuba. Po południu Ela spostrzega, że ktoś ją śledzi, zaś wieczorem odbiera telefon od swojego byłego męża. Co takiego grozi bohaterom „Na Wspólnej”? Dowiedz się, oglądając kolejny odcinek kultowego serialu!