Na dobre i na złe, odc. 677 - czy Wiki wybaczy Adamowi?

W 677 epizodzie "Na dobre i na złe" nie obędzie się bez poważnych zawirowań. Tradycyjnie będziemy śledzić problemy pacjentów, a jednocześnie zaobserwujemy prywatne problemy samych lekarzy. Związek Adama i Wiktorii wydaje się wisieć na włosku; podobnie zresztą kształtuje się perspektywa kariery Borysa. Czy jeden drobny błąd może kosztować doktorów wszystko, co dla nich najważniejsze? Przekonamy się już w 677 odcinku!

Zła atmosfera w domu Barta

W „Na dobre i na złe” trwają nieciekawe nastroje w najbliższym otoczeniu Barta. Julka i matka profesora wciąż się kłócą. Przy okazji kolejnej awantury między kobietami Bart nie wytrzymuje. Myśli o tym, żeby uciec z własnego domu.

Czy Wiki przebaczy Adamowi?

Adam robi, co może, żeby odbudować jego relację z Wiktorią. Jednocześnie znów popełnia błąd – chcąc oszczędzić ukochanej zmartwień, trzyma przed nią w tajemnicy przyjazd Oliwii do Leśnej Góry. W ten sposób nigdy nie odzyska straconego zaufania... Adam nie wie, że ciężarna kochanka zdążyła już zatrudnić się w bufecie w szpitalu. Jak zareaguje Wiki na kolejne poważne oszustwo? Czy będzie dalej tolerować wybryki Adama?

Niekompetencja Borysa

Do szpitala w Leśnej Górze przybywa dwoje nowych pacjentów. Poznajemy poranionego na całym ciele Marka. Jego obrażenia zostały spowodowane odłamkami szklanych drzwi, przez które przepchnęła go żona po tym, jak nakryła go z prostytutką. Druga osoba to chora na demencję Staszka, projektantka mody, którą zgodziła się gościnnie zagrać sama Elżbieta Zającówna. Do Leśnej góry przywozi ją zdrowa córka, Jaga. Niestety ona także szybko staje się pacjentką – wszystkiemu winien jest pechowy upadek. Zaniedbanie Borysa prowadzi do tego, ze stan Jagi się pogarsza – kolejny upadek prowadzi do straty czucia w nogach, konieczna jest operacja. Bart w ostrych słowach wypomina Borysowi jego nieodpowiedzialne zachowanie.

Więcej o: